عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

آمار پیش فروش گلکسی اس 7 کمتر از پرچم‌دار نسل قبل

آمار پیش فروش گلکسی اس 7 کمتر از پرچم‌دار نسل قبل
جمعه 21 اسفند 1394  06:17 ب.ظ

آمار پیش فروش گلکسی اس 7 کمتر از پرچم‌دار نسل قبل

گزارشی که به تازگی از کره جنوبی منتشر شده، نشان می‌دهد که پیش‌سفارش گلکسی اس 7 سامسونگ کمتر از گلکسی اس 6 سال قبل است. این گزارش آماری برخلاف تلاش سامسونگ برای فروش بیشتر دستگاه خود همراه با هدیه‌ی یک هدست واقعیت مجازی Gear VR را نشان می‌دهد.

آمار پیش فروش گلکسی اس 7 کمتر از پرچم‌دار نسل قبل

به گزارش سافت گذر به نقل اززومیت؛ سامسونگ امسال ظاهر گوشی‌های هوشمند خود را نسبت به نسل قبل زیاد تغییر نداد و به بهبود‌های جزئی در طراحی آن راضی شد تا با همان بدنه‌ی فلز و شیشه اما اینبار همراه با پشتیبانی از کارت حافظه و بدنه‌ای ضدآب، گوشی‌های پرچم‌دار خود را به فروش برساند.

اما هنوز و پس از شروع مهلت پیش‌سفارش این دو دستگاه جدید، شاهد واکنش و درخواست فوق‌العاده‌ای از سمت طرفداران خود نبوده است. آمار پیش فروش محصولات این شرکت نسبت به پیش‌فروش گلکسی اس 6 تعداد کمتری را نشان می‌دهد و سامسونگ ظاهرا نتوانسته همچون گلکسی اس 6 با دو دستگاه گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج توجه دوست‌داران خود را جلب کند.

البته این به معنی بد بودن گوشی‌های هوشمند جدید سامسونگ نیست و سامسونگ با بهبود‌هایی که در گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج به وجود آورده توانسته پرچم‌داران خود را در این نسل حتی بهتر از قبل کند. در هر صورت هنوز برای اندازه‌گیری میزان فروش پرچم‌داران جدید سامسونگ نسبت به نسل قبل زود است و باید تا زمان عرضه‌ی این محصول به بازار‌ها صبر کنیم. 

 

 

ria1365

ria1365
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 7864

دسترسی سریع به انجمن ها