عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

آیت ا... مکارم شیرازی: اصول گرایان و اصلاح طلبان بر سر مسائل اساسی کشور اختلاف نظر ندارند

آیت ا... مکارم شیرازی: اصول گرایان و اصلاح طلبان بر سر مسائل اساسی کشور اختلاف نظر ندارند
شنبه 22 اسفند 1394  08:32 ق.ظ

 

آیت ا... مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید با اشاره به این که مردم نشان دادند یک مجلس معتدل می خواهند، گفت: میراث بد اقتصادی از دولت گذشته به ارث رسیده است.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران و ایرنا، آیت‌ا... مکارم شیرازی در دیدار منتخبان مردم قم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مردم با حضور گسترده در انتخابات، مجلس خوبی را فراهم کرده و نشان دادند که یک مجلس معتدل می خواهند. وی افزود: مردم از میان اصلاح طلبان نیز افراد معتدل را برگزیدند و مجلس آینده بهتر از مجلس فعلی خواهد بود و نمایندگان با کارایی، اعتدال و انسجام بیشتری در مجلس فعالیت می کنند.

 

وی افزود: اصول گرایان و اصلاح طلبان بر سر مسائل اساسی کشور همچون ضرورت حفظ نظام و انقلاب و رفع مشکلات مردم و جوانان اختلاف نظری ندارند.وی با بیان این که با برگزاری این انتخابات پرشور، دهان مخالفان نظام بسته شد و آن ها نمی توانند هیچ مسئله ای نظیر تقلب و عدم حضور مردم و فرمایشی بودن انتخابات را مطرح کنند، تصریح کرد: ما نمی خواهیم کسی را متهم کنیم، اما میراث بد اقتصادی از دولت گذشته به ارث رسیده است که یکی از آن ها دادن یارانه به 70 میلیون نفر است که دولت را بسیار گرفتار کرده و ما از ابتدا مخالف آن بودیم.این مرجع تقلید با بیان این که فقط یک سوم جمعیت کشور نیازمند دریافت یارانه بوده و دو سوم از بودجه یارانه ها می تواند بسیاری از مشکلات اقتصادی را برطرف کند، گفت: مجلس آینده باید برای برطرف کردن این معضل عزم جدی داشته باشد و از جر و بحث های سیاسی که مسائل اقتصادی را به حاشیه می راند، به شدت دوری کند.

 

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

khodaeem1

khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89256
محل سکونت : خراسان رضوی
دسترسی سریع به انجمن ها