عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

تیم منتخب هفته بیست و سوم لیگ برتر

 
hasanvand
hasanvand
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : شهریور 1394 
تعداد پست ها : 961
محل سکونت : خوزستان

تیم منتخب هفته بیست و سوم لیگ برتر
شنبه 22 اسفند 1394  01:58 ب.ظ

هفته بیست و سوم با پیروزی سرخ ها، صعودشان به رتبه سوم و البته صدرنشینی استقلال تهران به پایان رسید، ١١ستاره این هفته را مرور می‌کنیم.

به گزارش "ورزش سه"، در این ترکیب 11 نفره ، بازیکنان مهم دیگری مثل خالد شفیعی و سعید آقایی (تراکتورسازی)، مهدی رجب‌زاده (ذوب)، محمد طیبی (استقلال خوزستان)، فرشاد احمدزاده (پرسپولیس)، امین منوچهری و لوسیانو پریرا (سپاهان)، ساسان انصاری(فولاد)، حسین بادامکی (پدیده) و... هم می‌توانستند حاضر باشند.

دروازه‌بان:

مجتبی روشنگر (پدیده)

دروازه‌بان هفته گلر پدیده است که موفق شد حداقل دو موقعیت صد در صدى استقلال را ناکام کند و سهم زیادى در کسب تک امتیاز تیمش در استادیوم آزادى داشت. مجتبى روشنگر یک بار موفق شد دفع اشتباه مدافع خودى را از روى خط برگشت دهد و دومین سیو برتر او نیز مربوط به صحنه مشکوکى است که توپ میثم مجیدى را از روى خط دروازه مهار کرد.


مدافعان:

محمد ستاری (ملوان)

محمد ستارى که در نقل و انتقالات نیم فصل به عنوان هافبک میانى به جمع ملوانى ها اضافه شده بود با نظر محمد احمدزاده در بازى با استقلال خوزستان در سمت چپ دفاعى به میدان رفت و توانست نمره قبولى دریافت کند. او در این بازى ضمن از کار انداختن عناصر هجومى سمت راست تیم ویسى، در فاز تهاجمى نیز روز خوبى را پشت سر گذاشت.

سید جلال حسینی (نفت)

برد با ارزش نفت مقابل گسترش در شرایطی به دست آمد که سید جلال حسینی برای دومین هفته متوالی بهترین بازیکن تیمش بود. او که در اوج آمادگی است، پالس های مثبتی در بازگشت به تیم ملی به کارلوس کی روش می دهد. به چز سید جلال باید از محمد طیبی هم اسم برد که مثل اغلب اوقات حرفه ای کار کرد.


میشاییل اومانیا (پرسپولیس) 

مدافع کاستاریکایى پرسپولیس نماد صبر و تفکر حرفه اى است؛ او که در نیم فصل ناملایمات زیادى را تحمل کرد بعد از هفته ها نیمکت نشینى در جدال سخت قم عملکرد فوق العاده اى داشت و کریم اسلامى، محمد قاضى و دیگر حمله وران صبایى را ناکام گذاشت تا پرسپولیس بعد از مدت ها گلى دریافت نکند.


محمد ایرانپوریان (تراکتورسازی)

بازیکن شیرازى تراکتورى ها این روزها در نقش گلزن تیمش ظاهر مى شود و در دومین هفته پیاپى نیز موفق شد براى سرخ هاى تبریزى گل بزند. او در روزى که تراکتور دو گل دریافت کرد نیز عملکرد خوب و قابل اعتنایى داشت.


هافبک‌ها:

فوزیل موسی اف (سپاهان)

هافبک سپاهانى ها در روزى که مهاجمان این تیم هر چه زدند به در بسته خوردند در آخرین دقایق بازى گلى سه امتیازى به ثمر رساند تا سپاهان در یکى از عجیب ترین فصول خود موفق به پیروزى در جدال ته جدولى ها شود.


محسن مسلمان (پرسپولیس)

هافبک تکنیکى پرسپولیس همچنان در میانه میدان تیمش مى درخشد و با جنگندگی و قدرت مانور خود روى توپ خیال مهاجمان را راحت کرده است. شاید تا به اینجاى فصل هم اگر مهاجمان پرسپولیس در به ثمر رساندن گل خساست نمى کردن او اکنون در صدر جدول پاس گل ها قرار داشت. مسلمان اکنون فقط به تیم ملى می اندیشد و باید دید نظر کى روش چیست؟


 

مهدی کیانی (تراکتورسازی)هافبک دفاعی با تجربه تراکتور سازی مثل همیشه جنگید و خوب و سر زد. کیانی در غیاب سینا عشوری  جور او را هم کشید و با پاس های کوتاه کمک زیادی به تیمش کرد تا نبض بازی حساس با فولاد را در اختیار بگیرد.


طالب ریکانی (استقلال اهواز)

فقط طالب ریکانى مى تواند در روزهایى که همه از سقوط استقلال اهواز صحبت مى کنند باز هم ستاره تیمش لقب گیرد و در تیم قعرنشین لیگ بدرخشد. او در برابر جدى ترین رقیب آبى هاى قعرنشین براى سقوط، گلى سه امتیازى ثبت کرد تا شاید روزهاى مهر سقوط صد در صد به تعویق بیفتد. حتى اگر استقلال اهواز سقوط هم کند مطمئنا ریکانى با ادامه این روند خود مى تواند مشتریان دست به نقد زیادى را در کنار خود ببیند. مهاجم جوان استقلال اهواز برابر راه آهن با گل سه امتیازى اش جدال بعدى این تیم که دربى اهوازى هاى جنوب است را گرم تر کرد.


مهدی ترابی (سایپا)
 

بازیکنان ذوب آهن از میزان آمادگی ستاره جوان سایپا تعجب کرده بودند. او در بازی مقابل ذوب همه توپها را از مدافعان رو به رو گذراند و یک گل هم برای تیمش به ثمر رساند. یکی از روزنامه نگاران قدیمی امروز درباره ترابی متنی نوشته و او را ستاره این هفته لیگ نام نهاده است.


مهاجم:

مهرداد بایرامی (فولاد)


مهرداد بایرامی بازیکن سابق تراکتور باارائه یک نمایش خوب مقابل تیم سابق اش نشان داد که به روزهای خوبش نزدیک می شود. او در بازی تراکتور کاملا پرتحرک بود و موثر بود و شاید اگر آمادگی محمدرضا اخباری نبود می توانست یک گل بزند. بایرامی در این بازی یک پنالتی برای تیمش گرفت.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها