عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

مازندران در برگزاری یادواره های شهدا زبانزد کشور است

مازندران در برگزاری یادواره های شهدا زبانزد کشور است
شنبه 22 اسفند 1394  03:46 ب.ظ

مازندران در برگزاری یادواره های شهدا زبانزد کشور است


استاندار مازندران با بیان این که مازندران در برگزاری یادواره های شهدا، زبانزد کشور است، گفت: همه باید نسبت به تداوم این کار بزرگ و موثر در جامعه اهتمام کنند.
مازندران در برگزاری یادواره های شهدا زبانزد کشور است

به گزارش دفاع پرس از مازندران، ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان با اشاره به این که باید تلاش شود تا فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه جاری و ساری باشد، خاطر نشان ساخت: نهادینه کردن و ماندگاری فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه وظیفه همه است.

استاندار مازندران با بیان این که مازندران در برگزاری یادواره های شهدا، زبانزد کشور است، افزود: همه باید نسبت به تداوم این کار بزرگ و موثر در جامعه اهتمام کنند.

ربیع فلاح جلودار، سیاست های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری در این راستا را چراغ راه فعالیت این شورا دانست و یاد آور شد: شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید به گونه ای در بخش های مختلف این حوزه برنامه ریزی کند که از موازی کاری ممانعت به عمل آید و هم افزایی بیش از پیش بوجود آید.

وی، بیان داشت: کارگروه فرهنگ ایثار و شهادت تشکیل شود و مسائل محوری این بخش را برای طرح و تصمیم سازی در شورا بررسی و احصا نماید.

عباسعلی رضایی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز در این جلسه با اعلام این که دکتر ربیع فلاح به عنوان استاندار برتر کشور در طرح سپاس و ایثارگران شناخته شد، گفت: در روزهای آتی طی مراسمی در کشور از استاندار مازندران و کرمانشاه به عنوان دو استاندار برتر در این راستا تجلیل خواهد شد.

 

mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 284709
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها