عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

با Minutes جلسات کاری مفید و مستند برگزار کنید

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50671
محل سکونت : یزد

با Minutes جلسات کاری مفید و مستند برگزار کنید
یک شنبه 23 اسفند 1394  04:07 ب.ظ

 با استفاده از سرویس Minutes می‌توان بهره‌وری خود و مخصوصا در جلسه‌ها را چندین برابر کرد. این سرویس بخش‌های مناسبی برای یادداشت هر موردی که در جلسه مطرح می‌شود را دارد و به شما اجازه می‌دهد خیلی راحت موارد مرتبط مانند زمان، روز هفته، تاریخ، سال، مکان، نوع کار، یادداشت، زمان تحویل و موارد بسیاری دیگر را تعیین کنید.

meeting

Minutes از میان‌بر‌های بسیاری برخوردار است و به شما اجازه می‌دهد هر کاری را بدون اینکه دست خود را درگیر کنید با صفحه کلید انجام دهید. اما قابلیت ویژه‌ای که با استفاده از Minutes در اختیار شما قرار می‌گیرد، ویژگی کار حتی در حالت آفلاین است که می‌توانید با استفاده از آن حتی زمانی که آفلاین هستید مواردی که نیاز است نوشته شوند را انجام دهید. این موارد ذخیره می‌شوند.

meeting

همین که جلسه تمام شد می‌توان تنها با فشردن دو کلیک به افرادی که در جلسه حضور داشته‌اند ایمیل موارد مرتبط با Minutes را ارسال کنید.

برای استفاده از این وبسایت به https://minutes.io مراجعه کنید.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها