عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

با تکنولوژی جدید MIT، صفحات وب 34 درصد سریعتر بارگذاری می شوند

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50671
محل سکونت : یزد

با تکنولوژی جدید MIT، صفحات وب 34 درصد سریعتر بارگذاری می شوند
یک شنبه 23 اسفند 1394  04:12 ب.ظ

با تکنولوژی جدید MIT، صفحات وب 34 درصد سریعتر بارگذاری می شوند

یکی از تجربه های دردناک مشترک همه کاربران اینترنت، انتظار چندین ثانیه ای و یا در بعضی موارد چندین دقیقه ای برای باز شدن یک صفحه وب است. حتما همه شما بارها و بارها با چنین مشکلی روبرو شده اید و معمولا کار خاصی هم از دست کسی بر نمی آید. البته بخشی از این مشکل بر عهده سرعت کلی اینترنت است و بخش دیگر آن به روش هایی ارتباط دارد که توسعه دهندگان و سازندگان وب سایت ها از آنها استفاده می کنند. حالا به لطف محققان دانشگاه MIT روشی ابداع شده که می تواند باعث سریعتر شدن سرعت بارگذاری صفحات وب شود.

این محققان سیستم جدیدی به نام Polaris را معرفی کرده اند که قادر است سرعت لود شدن صفحات اینترنت را به میزان 34 درصد افزایش دهد. اساس این روش بر روی هم اندازی دانلود اشیای موجود در صفحه برای کاهش زمان مورد نیاز هنگام بارگذاری کل صفحه می باشد. راوی نتراوالی، یکی از اعضای تیم MIT، در این باره توضیح می دهد که "هر بار یک مرورگر بخواهد برای دستیابی به داده ها از شبکه های موبایل استفاده کند زمانی تا میزان 100 میلی ثانیه طول خواهد کشید و هر چه پیچیدگی صفحات بیشتر شود این زمان نیز افزایش خواهد یافت". برای توضیح بیشتر باید گفت هر صفحه وب از مجموعه ای از عناصر مختلف تشکیل شده و پس از وارد کردن نام یک سایت، مرورگر می بایست یک به یک این عناصر را از شبکه دریافت کرده و آنها را در موقعیت تعیین شده در یک پنجره جاگذاری کند. این فرآیند زمانی پیچیده تر خواهد شد که بعضی از این بخش ها با یکدیگر مرتبط باشند و به همین دلیل برای قرار دادن یکی از آنها در صفحه نیاز به دانستن اطلاعاتی از سایر موارد نیز باشد. تیم توسعه دهندگان Polaris اعتقاد دارند با پیشرفت بیشتر این تکنولوژی، توسعه دهندگان مرورگر ها از آن در نسخه های جدیدتر برنامه های خود استفاده کنند تا در نهایت کاربران بتوانند با سرعت بیشتری به باز کردن صفحات وب بپردازند.

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها