عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

۲ نمایشگاه در موزه ملی ایران افتتاح می‌شود

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

۲ نمایشگاه در موزه ملی ایران افتتاح می‌شود
یک شنبه 23 اسفند 1394  10:07 ب.ظ

آثار بدست آمده از کاوش‌های باستان‌شناسی تهران در نمایشگاه‌هایی با عنوان «تهران، کهن شهر من» و «عکس پارسه، سرزمین نوروز» از ۲۴ اسفند تا ۲۵ فروردین ماه ۹۵ در موزه ملی ایران برگزار می‌شود.

 

نمایشگاه‌های «تهران، کهن شهر من» و «عکس پارسه، سرزمین نوروز» از دوشنبه ۲۴ اسفندماه ۹۴ ساعت ۱۰ در موزه ملی ایران افتتاح می‌شود و تا ۲۵ فروردین ماه ۹۵ ادامه دارد. بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است.

 

علاقه‌مندان و دوستداران برای بازدید از این ۲ نمایشگاه می توانند از ۲۴ اسفند تا ۲۵ فروردین ماه ساعت ۸ تا ۱۷ به موزه ملی ایران مراجعه کنند. موزه ملی ایران در خیابان امام خمینی (ره)، ابتدای خیابان سی تیر واقع شده است.

 

نمایشگاه «تهران، کهن شهر من» با همکاری موزه ملی ایران و امور گردشگری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران برگزار می‌شود و آثار بدست آمده از کاوش‌های باستان‌شناسی محوطه «کیلان» دماوند، تپه «چشمه علی» شهرری، «قره تپه شهریار»، تپه «فردیس» قرچک، تپه «شغالی» و «سفالی» پیشوا، تپه «ولیران» دماوند، تپه «قیطریه» و قلعه «ایرج» پیشوا به نمایش عموم گذاشته خواهد شد.

 

منبع : خبرآنلاین

 

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها