عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

روحانی: برخی از روزنامه ها، فحش نامه هستند

روحانی: برخی از روزنامه ها، فحش نامه هستند
دوشنبه 24 اسفند 1394  10:49 ق.ظ

اگر تروریست ها بخواهند به حرم اهل بیت(ع) اهانت کنند، تحمل نمی کنیم

رئیس جمهور با انتقاد از برهم خوردن فضای اخلاق و وحدت ملی، گفت: حرمین اهل بیت(ع) خط قرمز ماست و اگر تروریست‌ها بخواهند به حرم اهل بیت (ع) تجاوز و اهانت کنند، سکوت و تحمل نمی کنیم و ایستادگی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دکتر حسن روحانی روز شنبه در همایش بزرگداشت روز شهید افزود: این دولت توانسته در این دوره در کنار ملت کار بزرگی را به اتمام برساند اما عده‌ای با تنگ نظری نمی‌توانند عظمت ملت ایران و رفاه آنان را ببینند در حالی که ما همه متعلق به یک کشور و ملت هستیم.

بعضی می‌ترسند برخی روزنامه‌ها را که فحش‌نامه هستند باز کنند
به گزارش ایرنا روحانی در ادامه سخنانش با اشاره به این که انقلاب برای اخلاق، وحدت ملی، برادری و خلق نکو بود، افزود: وگرنه بنده بگویم انقلابی ام چه فایده ای دارد. انقلاب به معنای مطیع خداوند است. این که مردم از دست و زبان ما در امان باشند. رئیس دولت یازدهم همچنین اظهار کرد: برخی می خواهند لب باز کنند، عده ای می ترسند که چه می خواهد بگوید، نکند به من، طایفه یا خانواده ام یا دیگران توهین کند. وی ادامه داد: متاسفانه برخی از روزنامه ها، فحش نامه هستند. از همان ابتدا آدم با ترس و لرز روزنامه را باز می کند که ببیند کجاها به ما فحش داده و تهمت زده اند. آیا این اسلام و جامعه اسلامی است؟

به جوانان خود افتخار می‌کنیم که برای دفاع از اسلام و خاندان رسالت پا به رکاب هستند
روحانی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که شهیدان به ما اعلام کردند که اگر مسلمانی در نزدیک شما وضعیت دشواری دارد به او کمک کنیم، تأکید کرد: ما پیش از این نیز اعلام کردیم که حرمین اهل بیت(ع) خط قرمز ماست و اگر تروریست‌ها بخواهند به حرم اهل بیت (ع) تجاوز و اهانت کنند، سکوت و تحمل نمی کنیم و ایستادگی خواهیم کرد. رئیس‌ جمهور که این بخش از سخنانش با تکبیر بلند خانواده های شهدا همراه شد، افزود: جوانان ملت ایران نشان دادند که از ایران و سرزمین اسلام و حرم اهل بیت (ع) درهر کجا که باشد دفاع خواهند کرد و ما به جوانان خود و خانواده‌های عزیز شاهد و ایثارگر افتخار می‌کنیم که در هر مقطعی که لازم باشد برای دفاع از اسلام و خاندان رسالت پا به رکاب هستند. روحانی با بیان این که ما از خاندان رسالت و خط رهبری دفاع می کنیم و به دنبال ساختن ایران عزیز هستیم، تصریح کرد: در برابر هر کس که به این کشور خدمت می‌کند سر فرود می‌آوریم.

اهدای تابلو فرش وصیت نامه شهید به رئیس جمهور
همچنین در این مراسم مادر شهید کرمعلی تابلو فرش وصیت‌نامه شهید خود را به رئیس جمهور اهدا کرد که روحانی در واکنش به این اقدام، این تابلو را بهترین هدیه دوران ریاست جمهوری اش خواند و افزود: این هدیه را به موزه شهدا تقدیم می‌کنم تا در آن جا در معرض دید عموم قرار گیرد.

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

مدیران برتر آبان ماه

khodaeem1

khodaeem1
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 89041
دسترسی سریع به انجمن ها