عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

شاسی بلندی جدید از رنو در راه است

شاسی بلندی جدید از رنو در راه است
دوشنبه 24 اسفند 1394  01:28 ب.ظ

 
هنگامی که در سال 2007 میلادی رنو دست به معرفی شاسی بلند جمع و جور یا کراس اوور کولیوس زد، توانست نظرات خیلی از مردم را به سمت آن جلب کند. چندی پیش هم در یکی از نمایشگاه‌های خودرویی شاهد معرفی کراس اووری جدید توسط رنو تحت عنوان "کجار" یا "قاجار" بودیم که گفته می‌شد به عنوان جانشینی برای رنو کولیوس پا به میدان می‌گذارد، ولی یکی دو روز پیش تصاویری جاسوسی از شاسی بلند جدید رنو در رسانه‌ها منتشر شد بنا بر گفته‌ها، جانشین آینده کولیوس خواهد بود.

رنو ماکسون 2017، نام شاسی بلند جدید رنو است که با طراحی آشنا در رده شاسی بلندهای سایز متوسط قرار داشته و قرار است پس از معرفی، به عنوان جانشین رنو کولیوس در بازار فعالیت کند که هم طراحی بهتر و هم اندازه‌ای بزرگ‌تر از کولیوس دارد. تصاویر گرفته شده از این محصول، در جاده‌های سرد شمالی سوئد تهیه شده که به نظر می‌رسد در حال گذراندن تست خود باشد.

در مقایسه با کولیوس، رنو ماکسون خودرویی بزرگ‌تر خواهد بود که هم سواری بهتر و پویاتری دارد و هم می‌توان از 7 صندلی برای نشستن سرنشینان در آن استفاده کرد که بنا بر اظهارات، برای اولین بار در پایان ماه آوریل سال جاری در یکی از نمایشگاه‌های خودرویی چین معرفی می‌شود.
در خصوص بخش پیشرانه و انتقال قدرت هم چندان اطلاعاتی در دسترس نیست، ولی شایعه وار گفته شده که ممکن است این شاسی بلند از مشخصات نیسان X-Trail استفاده کند که فعلا می‌توان به وجود جعبه دنده‌ای اتوماتیک انتقال متداول CVT یا جعبه دنده‌ای اتوماتیک دوکلاچه EDC اطمینان داشت.

 

 

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

khodaeem1

khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89256
محل سکونت : خراسان رضوی
دسترسی سریع به انجمن ها