عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

نهادینه شدن حجاب و عفاف در ادارات باید به عنوان یک الگو مورد توجه قرار گیرد

 
nargese_montazer
nargese_montazer
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1391 
تعداد پست ها : 1760
محل سکونت : آذربایجان غربی

نهادینه شدن حجاب و عفاف در ادارات باید به عنوان یک الگو مورد توجه قرار گیرد
سه شنبه 25 اسفند 1394  10:18 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس ، رسول زرگرپور ؛ استاندار اصفهان ، در هجدهمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان، ضمن قدردانی از حضور با شکوه مردم در انتخابات و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر دولت، شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: این شهدا اسوه‌های همیشه ماندگار خدمت بی‌منت و مردمی و نماد کامل برگزیدگان خدمت در نظام اداری – اجرایی هستند.

استاندار اصفهان تقدیر از دستگاه‌های برتر اجرایی استان در فرایند ارزیابی عملکرد سال ۹۳ و همچنین قدردانی از برگزیدگان دستگاه‌های اجرایی را فرصت مناسبی برشمرد که با مروری بر عملکرد گذشته دستگاه‌های اجرایی استان و بررسی نقاط قوت و ضعف عملکرد آن‌ها، زمینه عملکرد مطلوب‌تر آن‌ها بیش از پیش فراهم می‌گردد.

وی افزود: این فرآیند پس از انقلاب اسلامی به طور اعم در برنامه‌های پنج‌ساله توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور و به طور اخص در مجموعه برنامه‌های تحول اداری دیده شده است. استاندار اصفهان اضافه کرد: در دولت تدبیر و امید این امر در قالب نقشه راه اصلاح نظام اداری مبتنی بر سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری دیده شده است.

وی افزود: سلامت و صحت اداری اولین انتظار از مدیران است و در ادامه نیز حجاب و عفاف که اگر فرهنگ حجاب و عفاف در ادارات نهادینه گردد می‌تواند به عنوان یک الگو و نمونه مورد توجه قرار گیرد.

استاندار اصفهان نماز و رعایت شعائر اسلامی را از دیگر مواردی برشمرد که باید در ابعاد مختلف در دستگاه‌ها مورد توجه قرار گیرد. وی در ادامه تأکید کرد: مسئله صرفه‌جویی در ادارات باید مورد توجه قرار گیرد و دستگاه‌هایی که بر این موضوع تأکید دارند باید تقدیر شوند.

انتهای پیام/

تشکرات از این پست
farshon
farshon
farshon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 39473
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:نهادینه شدن حجاب و عفاف در ادارات باید به عنوان یک الگو مورد توجه قرار گیرد
سه شنبه 14 اردیبهشت 1395  08:18 ق.ظ

متاسفانه اخیرا"ادارات این مهم رورعایت نمی نمایندوشرکتهای خصوصی بهتررعایت می کنند.

مدیرتالارلطیفه وطنزوحومه

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها