عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

The Legend of Zelda Wii U عنوانی تازه خواهد بود

The Legend of Zelda Wii U عنوانی تازه خواهد بود
سه شنبه 25 اسفند 1394  08:10 ب.ظ

آخرین بار که خبری از بازی The Legend of Zelda Wii U منتشر شد به مارس ۲۰۱۵ بر می گردد که گفته شد این عنوان تاخیر خورده و عرضه آن به سال بعد (۲۰۱۶) موکول می شود. یک سال سکوت خبری از آن موقع تا حالا گذشته است اما حال سازندگان دوباره حاضر شده اند تا توضیحاتی را در رابطه با این عنوان مطرح کنند.

آقای ایجی آنوما به عنوان کارگردان بازی نامبرده طی صحبت های خود با مجله فامیتسو گفته اند:

وقتی که ما مشغول ساخت Skyward Sword برای کنسول Wii بودیم، در انتهای مراحل ساخت، من مسئول دیالوگ شخصیت ها و متون درون بازی بودم. الان هم که همین اتفاق افتاده است، به نظر میرسد دقیقا مانند گذشته است. امروز هم روی متون کار می کنم.

اما بازی به طور چشم گیری ظاهر خود را بدست آورده است و کارها هم آسانتر شده. این بدین معنی است که پیشروی خیلی خوب صورت می گیرد.

ایشان همچنین در رابطه با اینکه بازیکنان چه انتظاری می توانند از The Legend of Zelda Wii U داشته باشند می گویند:

من فکر میکنم که فرمول سری سس همیشگی ما Ocarina of Time بوده است. اما اینبار تغییر طعم به مانند رفتن از غذای ژاپنی به غربی است. احتمالا بازیکنان غافلگیر خواهند شد. لطفا منتظر اخبار بیشتر باشید چرا که فکر میکنم ما “عنوانی جدید” همچون Ocarina of Time را به وجود آوریم.

The Legend of Zelda اواخر سال میلادی جدید برای کنسول Wii U عرضه می شود. این عنوان به احتمال زیاد برای کنسول بعدی شرکت نینتندو که فعلا با نام NX شناخته می شود هم عرضه خواهد شد.

parseman_110

parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس
دسترسی سریع به انجمن ها