عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

استقلال و پرسپولیس قربانی می‌شوند

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21956
محل سکونت : مازندران

استقلال و پرسپولیس قربانی می‌شوند
چهارشنبه 26 اسفند 1394  01:05 ب.ظ

چنانچه کنفدراسیون فوتبال آسیا رای قطعی به برگزاری بازی تیم های ایرانی و عربستانی در کشور بی طرف دهد و تیم های ایرانی این تصمیم را برنتابند فوتبال ایران به مدت دو فصل از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، این جدا از جرایم نقدی خواهد بود که برای سه تیم ایرانی و هم چنین فدراسیون فوتبال در نظر گرفته می شود.

اما انصراف تیم های ایرانی از حضور در لیگ قهرمانان آسیا بیشترین ضربه را به تیم های استقلال و پرسپولیس می زند. استقلال هم اکنون در صدر لیگ برتر قرار دارد و پرسپولیس هم یکی از تیم های مدعی قهرمانی است و بخت کسب سهمیه دارد. اگر تیم های ایرانی انصراف دهند و کمیته انضباطی AFC تصمیم بگیرد فوتبال باشگاهی ایران را دو فصل از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم کند تیم های استقلال و پرسپولیس در بهترین شرایط قادر به حضور در مسابقات بین المللی نخواهند بود و این ضربه جبران ناپذیری را به فوتبال ایران به خصوص سرخابی ها می زند.

شاید بهتر است تیم های ایرانی به جای برنتابیدن تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا وارد شور و مذاکره با کمیته اجرایی شوند و اگر قرار است برای بازی با تیم های عربستانی به کشور بی طرف سفر نکنند در بدترین شرایط نتیجه بازی سه بر صفر به سود حریف اعلام شود نه اینکه تیم های ایرانی دو فصل از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم شوند. به واقع تبعات تصمیم تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا نباید دامن استقلال و پرسپولیس را بگیرد. به خصوص که استقلال و پرسپولیس دو تیم پرطرفدار فوتبال ایران هستند و عدم حضور آنها در جدول بازی های آسیایی می تواند برای طرفداران این دو تیم هم نگران کننده باشد.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها