عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

طاهری: همه توافقات ما قطعی است

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21956
محل سکونت : مازندران

طاهری: همه توافقات ما قطعی است
چهارشنبه 26 اسفند 1394  01:05 ب.ظ

سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید هر توافقی که در این باشگاه انجام شود قطعی است.


 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، علی‌اکبر طاهری پس از حضور در ورزشگاه درفشی‌ فر در جمع خبرنگاران درباره آغاز سال نو، گفت: از خداوند می‌خواهم در آغاز سال نو حال همه مردم مانند دعای تحویل سال باشد و همه عاقبت به خیر شوند.

او درباره دلیل حضورش در درفشی‌فر، گفت: با توجه به رسم و رسوم موجود در جامعه خواستم پایان سال را در کنار بازیکنان باشم و در جلسه امروز چیزی جز بگو و بخند وجود نداشت.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اردوی عمان پرسپولیس نیز گفت:‌ اردوی عمان قطعی است و برگزار خواهد شد.

طاهری همچنین درباره خوشحالی هواداران از قطعی شدن ماندن برانکو در پرسپولیس، گفت: از این موضوع خوشحالم. هر توافقی که در باشگاه انجام بگیرد قطعی است. در بازه زمانی خود درباره جزئیات هم صحبت خواهیم کرد.

او درباره ثبت قرارداد بازیکنان نیز گفت: بعد از پایان سال با برانکو این موضوع را مدیریت خواهیم کرد که با چه بازیکنانی تمدید کنیم.

او درباره مطلب یکی از روزنامه‌ها که عنوان کرده بود طارمی به خاطر تمدید نکردن قراردادش نیمکت‌نشین شده است، گفت: به این مسائل نپردازید و لطفا ذهن هواداران را ناراحت نکنید.

او در پاسخ به این سوال که چه عیدی به هواداران می‌دهید، گفت: عیدی من به هواداران این است که تیم در آرامش خوب و منسجم تمرین می‌کند و می‌رود که قهرمان شود.

طاهری در پایان درباره انتقال تمرینات پرسپولیس به ورزشگاه شهید کاظمی هم گفت: در آن ورزشگاه مشکلاتی وجود دارد که فعلا قابل بهره‌برداری نیست. داریم تعامل می‌کنیم تا ان‌شاءالله بعد از عید مشکلات برطرف شود و بتوانیم از آن ورزشگاه استفاده کنیم.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها