عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

راز "میز اتو"در دفتر پوتین فاش شد+عکس

راز "میز اتو"در دفتر پوتین فاش شد+عکس
جمعه 28 اسفند 1394  10:24 ق.ظ

سخنگوی کرملین، راز وجود شیء عجیب مشابه میز اتو در دفتر کار ولادمیر پوتین در نشست اخیر رئیس جمهور روسیه با مقامات ارشد این کشور را برملا کرد

به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، سخنگوی کرملین، راز وجود شیء عجیب مشابه میز اتو در دفتر کار ولادمیر پوتین در نشست اخیر رئیس جمهور روسیه با مقامات ارشد این کشور را برملا کرد.

 
بیشتر بینندگان به این نتیجه رسیده بودند که این شیء عجیب، "میز اتو" است! این امر باعث شد تا کاربران شبکه های اجتماعی سؤالاتی را درباره دلیل وجود این میز در دفتر کار پوتین مطرح کنند. آنها همچنین این سؤال را مطرح کردند که آیا پوتین شخصا پیراهن هایش را اتو می کند تا به چنین میزی در دفتر کارش نیاز داشته باشد؟
 
راز
 
به دنبال مطرح شدن این سؤالات، کاخ کرملین به شوخی های کاربران پایان داد و اعلام کرد این شیء عجیب که در گزارش های تلویزیونی درباره نشست پوتین با وزاری دفاع و خارجه روسیه پیرامون اعلام خروج نیروهای این کشور از سوریه مشاهده شد، در حقیقت یک دستگاه "تصفیه هوا" است.
 
مقامات روس، اعلام کردند این دستگاه تولید روسیه و موسوم به "دیزایر 7" می باشد و به درخواست شخصی ولادمیر پوتین رئیس جمهور آن کشور برای تهویه هوا در دفتر کار وی نصب شده است.
 
mohammadtorres

mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21956
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها