عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

وقتی گلزنی به استقلالی ها بهترین خاطره سال این پرسپولیسی شد

 
rezahaghighi97
rezahaghighi97
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : مهر 1390 
تعداد پست ها : 1980
محل سکونت : گیلان

وقتی گلزنی به استقلالی ها بهترین خاطره سال این پرسپولیسی شد
شنبه 29 اسفند 1394  12:07 ب.ظ

مهاجم قرمزها می گوید می گوید اولین آرزویش در سال جدید قهرمانی پرسپولیس است.

علي عليپور يكي از جوانان بي‌حاشيه و دوست‌داشتني پرسپوليس كه در ليگ پانزدهم خيلي تلاش كرد و زحمت كشيد تا بالاخره توانست رضايت برانكو را جلب كند و حتي به تركيب اصلي تيمش هم راه يابد. با اين مهاجم مازندراني دقايقي گپ زديم كه در زير مي‌خوانيد.

* تلخ‌ترين خاطره علي عليپور در سالي كه گذشت چه بود؟
در گذشت آقاهادي (نوروزي) واقعاً خاطره بدي بود. او مثل برادرم بود و با توجه به هم‌زبان بودن همواره مرا نصيحت مي‌كرد. هيچ وقت حرف‌هاي آقاهادي را فراموش نمي‌كنم و هنوز هم رفتنش را باور ندارم.
* و شيرين‌ترين خاطره سال ۹۴؟
خاطرات تلخ و شيريني در سال ۹۴ داشتيم كه شايد مهم‌ترين و بهترين آن گلزني در دربي برگشت ليگ چهاردهم باشد. شما نمي‌دانيد گلزني در دربي چه لذتي دارد. البته خداي ناكرده اين حرف‌هاي مرا به حساب كري خواندن براي استقلالي‌ها نگذاريد. من احترام خاصي براي هواداران تيم رقيب قائل هستم و فقط خواستم صادقانه به سؤال شما پاسخ بدهم.
* بزرگ‌ترين آرزوي تو در سال جديد چيست؟
آرزوي سلامتي براي همه مردم ايران و خانواده‌ام دارم.
* منظور ما آرزوي فوتبالي بود؟
بزرگ‌ترين و شايد اولين آرزويم براي سال ۹۵ قهرماني پرسپوليس در سال ۹۵ و در ليگ برتر باشد. ما يك جام به خدا بيامرز هادي نوروزي و هواداران بدهكاريم و همه تلاش مي‌كنيم به اين مهم دست پيدا كنيم. پرسپوليس بايد قهرمان ليگ برتر شود تا روح آقاهادي شاد شود.
* سال ۹۴ از لحاظ مالي چطور بود؟
به هر حال مشكلات مالي و اقتصادي كه هميشه و همه جا وجود دارد اما من علي عليپور به عنوان يك بازيكن جوان به اين قبيل مسائل فكر نمي‌كنم. سعي مي‌كنم تمام تمركزم روي فوتبال باشد چون اهداف بزرگي در سر دارم.
* اولين هدف بزرگ تو چيست؟
اينكه با درخشش در پرسپوليس بتوانم اول به پيراهن تيم ملي بزرگسالان برسم. پوشيدن پيراهن مقدس تيم ملي آرزوي هر فوتباليستي است.
* ۷ پرسپوليسي در ليست اوليه و ۱۹ نفره كارلوس كروش قرار داشتند. انصافاً تو كه انتظار نداشتي در اين فهرست باشي؟
نه، توقعي ندارم. من هنوز يك بازيكن جوان هستم و اول بايد برادري‌ام را در پرسپوليس ثابت كنم و مطمئن هستم در صورت موفقيت در تيم باشگاهي‌ام آقاي كروش حقم را خواهد داد.
* كار كردن زيرنظر برانكو چطور بود؟
باور بفرماييد اين حرف را حالا كه آقاي برانكو سرمربي ماست نمي‌زنم. مي‌توانيد از همه بچه‌ها بپرسيد. او يك مربي حرفه‌اي و يك جنتلمن به تمام معناست. سرمربي كروات ما به خوبي روحيات بازيكنان ايراني را مي‌شناسد و در كنار مسائل فني توجه خاصي دارد كه شاگردانش از لحاظ اخلاقي و انساني هم در سطح بالايي قرار بگيرند.
* رقباي اصلي پرسپوليس براي كسب عنوان قهرماني را كدام تيم‌ها مي‌داني؟
استقلال تهران، استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان كه هر سه تيم واقعاً قدرتمند هستند. البته ما هم پرسپوليس هستيم و ان‌شاءا... در پايان فصل تيمي به عنوان قهرماني برسد كه حقش باشد.
* اين حرف تو به معناي اين است كه اگر داوري‌ها اجازه بدهد...
نه آقاجان! من كي اين حرف‌ها را زدم؟! اصلاً به من چه ربطي دارد كه بخواهم در مورد داوري نظر بدهم. براي همه داوران كشور احترام قائلم و به خودم اجازه نمي‌دهم اين عزيزان را قضاوت كنم.
* محمود خوردبين در گفت‌وگو با ما گفته بود كه پرسپوليس با اشتباهات سهوي داوري مثل بازي حذفي مقابل ذوب‌آهن خيلي اذيت شد؟
ببخشيد من يكي حرفي در اين مورد ندارم!
* حرف پاياني؟
در پايان جا دارد يك تشكر از هواداران، دست‌اندركاران و مربيان پرسپوليس و همين طور همبازيانم داشته باشم كه يك سال خوب را در كنار آنان گذراندم و پيشاپيش عيد نوروز را به همه اين عزيزان و شما و همكاران‌تان در خبرورزشي تبريك مي‌گويم.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها