عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

عشق به میهن مذهب نمی‌شناسد

عشق به میهن مذهب نمی‌شناسد
یک شنبه 1 فروردین 1395  10:32 ب.ظ

به نقل از خبرگزاری مهر،  دارالعباده یزد به واقع در همه شعب از شعبه‌های سیار روستایی گرفته تا شعبه‌های شاخص شهری، تماشاگر حماسه‌ای بود که مردم این دیار، فارغ از سن و سال، منطقه و محله، دین و مذهب خلق کردند. مردم یزد امروز حتی ساعتی قبل از آغاز رسمی انتخابات در شعب اخذ رأی حضور یافتند و صفوف به هم فشرده خود را تشکیل دادند که این صفوف در شعب شاخص استان از جمله مسجد حظیره بی‌نظیر بود.
امروز به جز شعب ثابت و سیار متعددی که در سطح شهر و استان پراکنده‌اند، شعبه‌های اقلیت‌های زرتشتی و شعبه‌های ویژه زنان بیش از دیگر شعب خبرساز شده‌اند.
اقلیت‌های زرتشتی نیز برای انتخاب نماینده خود به میدان آمده‌اند و حضور گسترده آنها با لباس‌ها و پوشش‌های ویژه، توجه به عکاسان را به خود جلب کرده و اغلب عکاسان رسانه‌های استان در یکی از این شعب به عکاسی پرداخته‌اند.
آقای یزدانی، عضو هیئت نظارت زرتشتیان بیان کرد: زرتشتیان معمولاً در انتخابات حضور گسترده‌ای دارند و میزان مشارکت آنها گاهی بیش از ۹۵ درصد است زیرا آنها نیز برای سرنوشت خود و کشورشان ارزش قائل هستند و معتقد هستند عشق به کشور دین و مذهب نمی‌شناسد.

meysam1200

meysam1200
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1394 
تعداد پست ها : 596
محل سکونت : فارس
دسترسی سریع به انجمن ها