عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: فاطمه علیها السلام، همواره مظلوم و از حق و میراث خود محروم بود. امالى طوسى، ص 155

سرمربی هند: بازی خیلی سختی را مقابل بهترین تیم آسیا داریم

سرمربی هند: بازی خیلی سختی را مقابل بهترین تیم آسیا داریم
چهارشنبه 4 فروردین 1395  03:48 ب.ظ

سرمربی-هند-بازی-خیلی-سختی-را-مقابل-بهترین-تیم-آسیا-داریم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال هند تأکید کرد، تیمش بازی خیلی سختی را مقابل تیم ایران پیش رو دارد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، استفن کنستانتین در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های ملی ایران و هند در خصوص این بازی اظهار داشت: بازی خیلی سختی را مقابل بهترین تیم آسیا داریم و ما احترام زیادی را برای تیم ایران قائل هستیم.

سرمربی هند ادامه داد: این را می‌دانیم که بازی سختی را مقابل تیم ملی فوتبال ایران خواهیم داشت، اما ما به ایران آمده‌ایم تا بجنگیم و چیزی را از این بازی به دست بیاوریم.

وی در پاسخ به این پرسش که تیم ملی ایران غیر از برد با تعداد گل بالا چیزی را در دستور کار خود ندارد و چه تدابیری برای این موضوع اندیشیده است، گفت: ما سعی می‌کنیم جلوی کار ایران را بگیریم. ما بازی سختی مقابل ایران خواهیم داشت. با توجه به اینکه ما دو سه بازیکن اصلی خود را در اختیار نداریم، اما یک تعداد بازیکن جوان در اختیار داریم و به نوعی برای آنها این شانس فراهم است که امتحان خود را پس بدهند. ما فردا مقابل ایران چیزی برای از دست دادن نخواهیم داشت.

سرمربی هند در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه فردا مقابل هواداران پر تعداد تیم ملی چه نمایشی خواهند داشت، گفت: من قبلاً بازی در حضور  ۶۰ تا ۷۰ هزار نفر در ورزشگاه آزادی را تجربه کرده بودم، اما ظاهراً فردا ۳۰ هزار نفر به ورزشگاه می‌آیند. ما بازی‌های زیادی خارج از خانه داشتیم که در آنها همیشه تحت‌فشار بودیم. تمرکز خود را برای دیدار فردا حتماً بالا خواهیم برد و هرچه در توان داریم می‌گذاریم و نباید پا به عقب بگذاریم.

mmf5243

mmf5243
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : فروردین 1393 
تعداد پست ها : 1189
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها