عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

اجرای افزایش نرخ کرایه‌ها از ۱۵ فرودین

 
namebaran
namebaran
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1392 
تعداد پست ها : 4155
محل سکونت : تهران

اجرای افزایش نرخ کرایه‌ها از ۱۵ فرودین
پنج شنبه 5 فروردین 1395  01:02 ب.ظ

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران از اجرای مصوبه افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی از 15 فروردین 95 خبر داد و گفت: در صورت افزایش کرایه‌ها قبل از این تاریخ با متخلفان برخورد می‌شود.

به گزارش فارس، ابوالفضل قناعتی اظهار داشت: مصوبه افزایش کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی در سال 95 در روزهای پایانی سال گذشته به فرمانداری تهران ارسال شد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه فرمانداری تهران نسبت به این مصوبه ایرادی نگرفته است بالطبع مصوبه اشاره شده از 15 فروردین ماه اجرا خواهد شد.

قناعتی تصریح کرد: مصوبه افزایش کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی از 15 فروردین 95 اجرا خواهد شد و اجرای آن قبل از این زمان غیرقانونی است و شهروندان می‌توانند با شماره 1888 تخلفات را اعلام کنند.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران تصریح کرد: شورای شهر تهران در سال 95 افزایش کرایه‌ها در  اتوبوس‌های بخش عمومی را تا 35 درصد، خصوصی تا 15 درصد را افزایش داده است ضمن اینکه قیمت بلیت تک‌سفره مترو 700 و دو سفره 1100 تومان خواهد بود.

چشم برندار ازم می پاشه زندگیم

تشکرات از این پست
namebaran
namebaran
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1392 
تعداد پست ها : 4155
محل سکونت : تهران

کرایه‌ ها در تهران فعلا گران نمی‌شود
دوشنبه 9 فروردین 1395  04:22 ب.ظ

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از عدم اجرای مصوبه افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی در سال 95 خبر داد.

مهدی چمران با اشاره به اعتراض فرمانداری تهران نسبت به مصوبه افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی در سال 95 اظهار کرد تا بررسی این اعتراض مصوبه اشاره شده اجرا نمی‌شود.

وی تصریح کرد: به همین جهت بررسی اعتراض فرمانداری تهران نسبت به مصوبه افزایش کرایه حمل و نقل عمومی در نخستین جلسه شورای شهر تهران در سال 95 بررسی خواهد شد.

چمران تاکید کرد: پس از بررسی اعتراض فرمانداری به مصوبه مجددا مصوبه اشاره شده به فرمانداری تهران و در نهایت اجرا شود.

چشم برندار ازم می پاشه زندگیم

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها