عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

علاقه دولت برای به شماره انداختن نفس مسکن مهر

 
mhzahraee
mhzahraee
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 2615
محل سکونت : اصفهان

علاقه دولت برای به شماره انداختن نفس مسکن مهر
جمعه 6 فروردین 1395  04:03 ب.ظ

علاقه دولت برای به شماره انداختن نفس مسکن مهر؛
پیشرفت فیزیکی ۴درصدی مسکن مهر در ۱۲ ماه/ پیشرفت ماهانه ۳۳صدم درصدی در سال ۹۴

در حالی اوایل سال گذشته وزیر راه و شهرسازی پیشرفت فیزیکی پزوژه‌های مسکن مهر را ۸۷ درصد اعلام کرده بود که قائم مقام وی اواخر سال پیشرفت این واحدها را ۹۱ درصد اعلام کرد؛ یعنی ۴ درصد در ۱۲ ماه.

گروه اقتصاد جهان نیوز ـ  خردادماه سال گذشته وزارت راه و شهرسازی از پیشرفت فیزیکی 87 درصدی پروژه‌های مسکن مهر خبر داد. در مردادماه نیز مهرآبادی میانگین پیشرفت فیزیکی این طرح در سراسر کشور را  87درصد اعلام کرد.

در دومین ماه زمستان 94 وزیر راه و شهرسازی پیشرفت فیزیکی این پروژه‌ها را همان 87 درصد خردادماه اعلام کرد: « از دو میلیون و 200 هزار مسکن مهر بیش از 1.6 میلیون واحد واگذار شده است. 600 هزار واحد مسکونی باقی مانده که میانگین پیشرفت واحدهای باقی‌مانده نیز بالای 87 درصد است.»

در ادامه مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در رابطه با پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسکن مهر گفت:‌ در سراسر ایران اگر برنامه را ملاک قرار دهیم یعنی 2 میلیون و 150 هزار واحد مسکن مهر، در حال حاضر 94 درصد پیشرفت فیزیکی داریم.

وی تصریح کرد:‌ اما اگر مبنا تعداد قراردادهای منعقد شده در مسکن مهر باشد، پیشرفت فیزیکی پروژه‌های این طرح 91 درصد است.

بر این اساس با حسابی سرانگشتی متوجه می‌شویم که در 12 ماه سال گذشته پروژه‌های طرح مسکن مهر 4 درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند. به عبارت دیگر ماهانه حدود 33 صدم درصد که در نوع خود یک شاهکار محسوب می‌شود.

منبع: http://www.jahannews.com/fa/doc/news/481256

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها