عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

آیا درمان گیاهی دیابت امکان پذیر است؟

 
kqasemi
kqasemi
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : اسفند 1394 
تعداد پست ها : 17
محل سکونت : بوشهر

آیا درمان گیاهی دیابت امکان پذیر است؟
شنبه 7 فروردین 1395  01:49 ب.ظ

هر چند موضوع این مقاله درمان گیاهی دیابت است، اما پیش از ورود به بحث ذکر چند نکته لازم است، نکاتی که بایستی همواره آنها را مد نظر داشته باشیم تا بتوانیم بهتر در خصوص آنچه در خصوص درمان گیاهی دیابت یا درمان دیابت به شکل های دیگر می شنویم قضاوت نموده و دچار اشتباهات خطرناک نشویم.

نکته اول اینکه دیابت قابل درمان نیست و این بیماری را نه با استفاده از داروهای گیاهی و نه با مصرف داروهای شیمیایی را روش های دیگر نمی توان درمان نمود، و تمامی اشاره هایی که در این مقاله در خصوص درمان گیاهی دیابت صورت گرفته، منظور تنها بهبود علائم بیماری و کمک به کنترل بهتر بیماری و پیشگیری از عوارض ناشی از دیابت است.

نکته دوم اینکه بسیاری از مکمل های غذایی و داروهای گیاهی برای بیماران دیابتی می توانند مضر بوده و سلامت فرد را تهدید کنند هر چند ممکن است استفاده از آنها برای افراد سالم بسیار رایج باشد.

همچنین مکمل ها و داروهای گیاهی هم وجود دارد که می تواند به بهبود علائم دیابت کمک کند، هر چند استفاده از این داروهای گیاهی باید در کنار مصرف داروهای تجویز شده توسط پزشک صورت گرفته و البته قبل از استفاده حتما با پزشک خود مشورت کنید.

ساعت رسمی و تاریخ امروز ایران

زنان و زیبایی و بارداری

تشکرات از این پست
nargesza
دسترسی سریع به انجمن ها