عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

یادگیری آنلاین مکالمه انگلیسی

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50671
محل سکونت : یزد

یادگیری آنلاین مکالمه انگلیسی
یک شنبه 8 فروردین 1395  06:12 ب.ظ

بسیاری از ما که در ایران قصد داریم زبان انگلیسی خود را تقویت کنیم، افراد بسیاری در نقاط مختلف جهان هم تلاش می‌کنند که راحت انگلیسی صحبت کنند. وب‌سایت speaking24.com با گرفتن برخی اطلاعات مرتبط با مهارت شما در زبان انگلیسی، لیستی از افراد مشتاق که دوست دارند شبیه شما زبان انگلیسی خود را تقویت کنند یا برای بهتر شدن زبان انگلیسی دیگران تلاش کنند، ارائه می‌کند.

برای استفاده از این وب‌سایت کاربردی به آدرس speaking24.com مراجعه کنید و پس از آن اطلاعات کوتاهی مانند نام، سن، هدف، جنسیت و مرحله‌ای که در زبان انگلیسی قرار دارید را انتخاب کنید. پس از آن از لیست زیر می‌توانید به روش‌های مختلفی مانند اسکایپ یا یاهو مسنجر با طرف مقابل در تماس باشید و انگلیسی صحبت کنید، بنویسید و بشنوید. 

website-1

از بخش بالایی لیست می‌توانید با انتخاب تیک "Show me only people on my level" تنها افرادی که درک مشابه‌ای مثل شما از زبان انگلیسی دارند را انتخاب کنید. در همین قسمت و در سمت راست آن نیز می‌توانید نرم‌افزاری که قصد دارید با آن با شخص مقابل ارتباط برقرار کنید را انتخاب کنید. البته بیشتر افرادی که در لیست می‌بینید در اسکایپ هستند و پیشنهاد ما نیز برای برقراری تماس صوتی و تصویری بهتر استفاده از سرویس اسکایپ است. 

برای استفاده از این وبسایت به http://www.speaking24.com مراجعه کنید.
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها