عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر کس حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار اوست. بحارالأنوار، ج43، ص261

بررسی فعالیت های فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در سال 94

بررسی فعالیت های فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در سال 94
سه شنبه 10 فروردین 1395  01:30 ب.ظ

به گزارش رادیو ورزش؛ مهین فرهادی زاد، دبیر فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا،  در خصوص فعالیت های کاری خود در حوزه ورزش، گفت: اهم فعالیت های من، در بخش آموزش و پرورش بوده است؛  حدود 20 سال، مسئولیت ورزش دانش آموزی را برعهده داشتم؛ در سازمان تربیت بدنی وقت هم مسئولیت انجمن تیراندازی بانوان را بر عهده داشتم و نائب رئیسه فدارسیون قایقرانی بودم. اکنون در دانشگاه الزهرا تدریس می کنم؛ همچنین در خدمت ورزشکارانی هستم که در این فدراسیون فعالیت می کنند.

وی، در پاسخ به این سوال که شما از چه تاریخی، مسئولیت دبیری فدراسیون را بر عهده گرفتید و چطور شد که در این فدراسیون مشغول به کار شدید، تصریح کرد: حدود 25 روز است که در خدمت این ورزشکاران هستم. شاید در ابتدا، حضور دکتر هاشمی و طاهریان، علت اصلی آغاز فعالیت من در این فدراسیون  بود ولی در واقع با توجه به تقارن حضور من با برگزاری دو دوره مسابقات بزرگی که در بخش دیابت و تالاسمی بود، در حال حاضر انگیزه اصلی من حضور خود ورزشکاران است. با عنایت به وسعت کار و فعالیت های بسیاری که افراد برای اینکه به سلامت عمومی خود دست پیدا کنند در این بخش نیاز دارند، من فکر می کنم که هر یک از ما سهمی داریم و اکنون هم زمان ادای دین و انجام وظیفه من در این بخش است.

فرهادی زاد، ادامه داد: افراد تحت پوشش این فدراسیون، با چالش های مختلفی روبرو هستند؛ یکی از موارد این است که به موقع از این ورزشکاران قدردانی شود؛ البته وزارت ورزش از ورزشکاران در سطوح بین المللی قدردانی خواهد کرد و اسامی این ورزشکاران اعلام شده که برای سال آینده، این شرایط مهیا شود؛ اما من این نظر موافقم که خود فدراسیون هم باید شرایطی را فراهم کند، به همین دلیل در مسابقاتی که 10 روز گذشته در داخل برگزار شد، ما سعی کردیم پایه ای را از باب اینکه ورزشکار بتواند حداقل هایی را به عنوان جایزه دریافت کند، مشخص کنیم.

با توجه به صحبت هایی که با ورزشکارن، مربیان و سرپرستان داشتیم، تقاضای آنها این است که ما فضاهایی را برای استفاده آنها در رشته های ورزشی مختلف مهیا کنیم. برای اینکه این اشخاص بتوانند با ارائه کارت عضویت از سالن های مختلف استفاده کنند، اقدامات اولیه را انجام داده ایم. ما باید شرایطی را ایجاد کنیم که افراد مدنظر، تحت پوشش خودمان بیمه شوند، تلاش هایی هم در این  زمینه انجام شده و فدراسیون پزشکی ورزشی، برای عضویت این ورزشکاران، تسهیلاتی را فراهم کرده است. ما باید تلاش کنیم که برای بخش همگانی، انشالله شرایط قویتری را فراهم کنیم.

اللَّـــهُمَّ صَــلِّ عَلَـى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّــلْ فَرَجَـهُمْ‏ و فَرَجَنا بِهِم

mojdeh1

mojdeh1
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 578

دسترسی سریع به انجمن ها