عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

ریسک درخشان برای احیای دوباره (عکس)

ریسک درخشان برای احیای دوباره (عکس)
سه شنبه 10 فروردین 1395  04:27 ب.ظ

حمید درخشان برای احیای دوباره در دنیای مربیگری دست به یک ریسک بزرگ زده است.

به گزارش "ورزش سه"،  او که در سال های اخیر فرصت های بزرگی چون پرسپولیس را از دست داد بلافاصله پیشنهاد تیم خونه به خونه را برای مربیگری پذیرفت چون رهنمون کردن این تیم به لیگ برتر می تواند بار دیگر نگاه ها را به سمت و سوی حمید درخشان برگرداند و دست کم می تواند در فصل آتی مربی همین تیم در لیگ برتر باشد.

اما حضور در تیم خونه به خونه برای حمید درخشان یک ریسک بزرگ است. اگر تیم به لیگ برتر صعود کند برخی ها این صعود را به نام اکبر میثاقیان می نویسند. همان طور که خود اکبر میثاقیان می گوید تیم خونه به خونه تیم صعود کرده به لیگ برتر است. اگر هم تیم به لیگ برتر صعود نکند حمید درخشان مورد انتقاد قرار می گیرد که چطور تیم مدعی صعود را از جمع مدعیان خارج کرده است!

 


با همه این تفاسیر حضور در تیم خونه به خونه بهتر از خانه نشینی و انتقاد از برانکو و کی روش بود. حتی اگر صعود تیم خونه به خونه به پای حمید درخشان نوشته نشود او فصل آینده مربی این تیم در لیگ برتر خواهد بود و آنوقت است که می تواند تیمی با تفکرات خود بچیند. همین برای ریسک حضور در تیم خونه به خونه کافی بود.

حمید درخشان رهبری تیمی را برعهده گرفته که از نظر مالی مشکل ندارد و تماشاگران پرتعداد و پرشوری دارد. این دو موهبت است که در حال حاضر خیلی از تیم های لیگ برتری از آن بی بهره هستند.

حمید درخشان اگر این فرصت خوب را از دست دهد در آینده هیچ ریسکی او را در دنیای مربیگری روی بورس نگه نخواهد داشت.mohammadtorres

mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21956
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها