عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

پرسپولیس و سیاه‌جامگان، مهمترین بازی برانکو

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6138
محل سکونت : مازندران

پرسپولیس و سیاه‌جامگان، مهمترین بازی برانکو
چهارشنبه 11 فروردین 1395  02:55 ب.ظ

پرسپولیس برابر سیاه جامگان در روز 15 فروردین یکی از مهم ترین بازیهای سالیان اخیر را تجربه خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، این بازی برای پرسپولیس به دلائل مختلف  بسیار مهم است:

1- در صورت تساوی 2 تیم استقلال واستقلال خوزستان وبرد پرسپولیس،سرخپوشان برای اولین بار بعد از 9 سال تا 2 امتیازی صدر جدول رده بندی مسابقات لیگ بالا می آید.

2- در صورت عدم باخت پرسپولیس برابر سیاه جامگان رکورد بی شکستی سرخپوشان از مرز 18 گذشته وبه بهترین رکورد بی شکستی در 10 سال گذشته از مسابقات لیگ برتر بدل خواهد شد.

3- در صورت زدن گل توسط پرسپولیس، این تیم میتواند درست صاحب رکورد یک سال گل زده در همه بازیهای لیگ شود چراکه آخرین بازی پرسپولیس که طی آن سرخها گل نزدند،اولین بازی این تیم در سال 1394 بود.

4- در صورت برد برای سرخپوشان ،این تیم از مرز 40 امتیاز گذشته ومدعی قهرمانی لیگ میشود،پرسپولیس که از سال 1386 در لیگ قهرمان نشده در صورت کسب عنوان قهرمانی بزرگترین دوره دوری از قهرمانی در تاریخ فوتبالش را به پایان میرساند.

5- در صورت برد برابر سیاه جامگان، حضور این تیم بین 3 تیم برتر لیگ محکم شده واین تیم میتواند شانس های خود را برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا در سال آینده حفظ کند.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها