عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر کس حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار اوست. بحارالأنوار، ج43، ص261

اوزیل: علاقه ای برای بازگشت به رئال ندارم

اوزیل: علاقه ای برای بازگشت به رئال ندارم
جمعه 13 فروردین 1395  10:15 ق.ظ

در چند هفته اخر شایعات زیادی در مورد احتمال بازگشت اوزیل به فوتبال اسپانیا بخصوص رئال مادرید منتشر شده است.

به گزارش "ورزش سه"، اوزیل سه فصل برای رئال مادرید بازی های درخشانی ارائه داد اما سال 2013 رئال را به مقصد آرسنال ترک کرد و در این تیم نیز به یک مهره کلیدی تبدیل شده است. با توجه به ناکامی توپچی ها در کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر، شایعاتی در مورد عدم علاقه اوزیل برای ادامه حضور در آرسنال و بازگشتش به رئال به گوش می رسد.

اوزیل در واکنش به شایعات بازگشتش به رئال و کار کردن زیر نظر زیدان به اسپوکس گفت:" زیدان بازیکن فوق العاده ای بود که فقط فوتبال بازی نمی کرد؛ او با این ورزش زندگی می کرد. من بخصوص پس از تمام شدن دوران فوتبال زیدان بیشتر او را شناختم.

بازی های زیادی از او نگاه کرده ام. زیدان از آن دسته بازیکنانی بود که می توانست با درک درست از بازی و بدون حرکت اضافی، دقیق ترین پاس های ممکن را به هم تیمی هایش بدهد و این او را به فوتبالیستی خاص تبدیل کرده بود. حالا او وارد دنیای مربیگری شده است. من به زیدان علاقه زیادی دارم ولی این دلیلی بر این نیست که دوست داشته باشم به رئال مادرید برگردم. تمام شایعات مربوط به بازگشتم به فوتبال اسپانیا دروغ هستند و من از حضور در آرسنال خوشحالم."

kz1350

kz1350
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 5491
دسترسی سریع به انجمن ها