عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

احمدزاده: پول صندلی‌های شکسته را می‌دهم

 
hasanvand
hasanvand
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : شهریور 1394 
تعداد پست ها : 961
محل سکونت : خوزستان

احمدزاده: پول صندلی‌های شکسته را می‌دهم
جمعه 13 فروردین 1395  10:33 ق.ظ

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: در دیدار با سپاهان به 50 درصد آنچه حق‌مان بود، رسیدیم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، محمد احمدزاده پس از تساوی دو بر دو ملوان مقابل سپاهان اظهار داشت: بیش از هر چیز سال نو را به همه مردم تبریک می‌گویم ما در این مسابقات دو نیمه کاملا متفاوت داشتیم. در 45 دقیقه اول اصلا خوب نبودیم و نتوانستیم برنامه‌هایمان را پیاده کنیم اما در نیمه دوم خوشبختانه به بازی برگشتیم. هم موقعیت گل داشتیم و هم به گل رسیدیم. آن فوتبالی که در شأن ملوان بود را انجام دادیم. در نیمه اول همه بازیکنان ما هر کدام یک اشتباه فردی داشتند اما در نیمه دوم آن را برطرف کردیم.

 

وی ادامه داد: می‌توانستیم به حداکثر امتیاز بازی هم برسیم. با شرایطی که در اواخر بازی به وجود آمد و کمک داور پنالتی گرفت حتی این امکان وجود داشت که ناعادلانه ببازیم و ببریم اما خوشبختانه این اتفاق نیفتاد و به 50 درصد آن چیزی که استحقاقش را داشتیم، رسیدیم.

 

سرمربی ملوان با اشاره به پنالتی داور علیه این تیم گفت: داور وسط 5-6 متر از صحنه فاصله داشت. اگر خودش می‌خواست می‌توانست پنالتی اعلام کند اما به نظر کمک اول خود توجه کرد.اگر خودش در صحنه نبود می‌توانست اعتماد کند اما وقتی بازی را ادامه می‌دهد نباید پرچم کمک داور را تائید می‌کرد.

 

احمدزاده عنوان کرد: هنوز جواب درستی از سوی داوری در مورد این نوع خطاهایی که توپ به دست می‌خورد نگرفته‌ایم. وقتی توپ به دست بازیکن ما خورد او دستش بسته بود و به نظرم کمک داور اول عجله کرد.

 

وی در مورد اینکه تماشاگران این تیم چندین صندلی را پس از همین تصمیم داور شکستند، گفت: کلا 3 عدد صندلی شکسته است که پولش را هم خودم می‌دهم اما باید قبول کنید که اتفاقات زیادی در مورد داوری در این فصل برای ما افتاده است. باید به تماشاگران حق داد که از این وضعیت ناراضی باشند و اشتباهات داوری به صورت سریالی برای ملوان رخ می‌دهد.

 

سرمربی ملوان در مورد اینکه شاید داور با اعلام خطا به سود ملوان می‌خواست آن پنالتی را تلافی کند، گفت: اگر قرار بود تلافی کنند باید خطا در محوطه جریمه اعلام می‌کرد تا تلافی محسوب شود.

 

احمدزاده در پایان عنوان کرد: برای رسیدن به فوتبال ایده‌آل و فرهنگ حرفه‌ای باید 100 سال از عمر فوتبال ما بگذرد. شما در انگلیس می‌بینید تماشاگران چسبیده به زمین بازی هستند و این فرهنگ در آنجا به وجود آمده است.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها