عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

عباسی: توهینی از هوادارانمان ندیدم

عباسی: توهینی از هوادارانمان ندیدم
جمعه 13 فروردین 1395  10:36 ق.ظ

مدیرعامل تراکتورسازی می گوید هواداران تیمش در بازی با سایپا توهینی نکرده اند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، سعید عباسی مدیرعامل تراکتور بعد از پیروزی تیمش برابر سایپا گفت: تیم ما کمی خسته بود چون فاصله بازی ها خیلی کم است. ما یک نگاه به بحث ملی داریم و لیگ قهرمانان آسیا هم هست. این مسئله فشار برای ما ایجاد کرده است. امیدوارم این پیروزی روحیه خوبی شود برای بازی با پاختاکور تا از آن دیدار هم دست پر خارج شویم.

 

وی درپاسخ به این سوال که در نهایت تیمش در کدام کشور میزبان تیم های عربستانی است، گفت: ما جلساتی داشتیم و نظرات را ارائه دادیم. تصمیم نهایی را هم فدراسیون می گیرد و به ما اعلام می کند.

 

مدیرعامل تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به پیروزی تیم گسترش فولاد برابر ذوب آهن چیست، بیان کرد: واقعا گسترش تیم عجیبی است. آنها خوب بازی می کنند و خوشحالیم از اینکه پیروز شده اند.

 

وی درپاسخ به این سوال که وضعیت شفیعی و شریفی دو بازیکن تیمش چگونه است، گفت: شفیعی مشکل شخصی داشت و این بازی نبود. من رقم های مربوط به بدهی های او را نمی دانم و امیدوارم مشکلاتش حل شود. شریفی هم مچ پایش آسیب دیده بود و قرار شد آن را مداوا کند.

 

عباسی درپاسخ به این سوال که آیا تیمش به سمت قهرمانی می رود یا نه، گفت: نمی شود گفت که تا آخر فصل چه می شود. مثل فصل گذشته می تواند همه چیز عوض شود ولی ما به تیممان اعتماد کامل داریم.

 

او در پایان و در پاسخ به سوالی درباره شعارهای هواداران تیمش در بازی با سایپا و توهین های آنها گفت: من توهینی ندیدم و نشنیدم. در ثانی بنا به گفته مقام معظم رهبری آذربایجان سر کشور است.

hasanvand

hasanvand
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : شهریور 1394 
تعداد پست ها : 961
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها