عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

قتل در امتداد صدای بوق!

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

قتل در امتداد صدای بوق!
شنبه 14 فروردین 1395  07:48 ق.ظ

 

نزاع 2 راننده بر سر توقف نا به جای یکی از آن ها در مسیر خیابان، در حالی آژیر قتل را به صدا درآورد که بوق ممتد راننده عصبانی آغازگر این درگیری خونین شد.

 

به گزارش خراسان، حدود ساعت 4 بعدازظهر هشتم فروردین کارگر یک نانوایی که لباس کارش را به تن کرده بود، سوار بر خودروی پراید در بولوار توس مشهد حرکت می کرد اما در همین حال راننده 43ساله یک خودروی دیگر در مکان نامناسبی در مسیر حرکت وی توقف کرد تا مسافرش را پیاده کند. راننده نانوا که از این کار مرد 43 ساله عصبانی شده بود با به صدا درآوردن بوق ممتد خودروی پراید از او خواست تا حرکت کند و موجب ترافیک نشود اما راننده مذکور تا پیاده شدن مسافرش در محل توقف کرد و سپس به حرکت خود ادامه داد.

 

راننده پراید در حالی که مقداری ناس نیز درون دهانش گذاشته بود کمی جلوتر به راننده رسید و با صدای بلند به وی اعتراض کرد. این اعتراضات که بنا به ادعای مرد 43 ساله با فحاشی و توهین همراه بود به خشم و درگیری انجامید. راننده پراید که هنوز از کار راننده دیگر خشمگین بود به طور ناگهانی مقابل خودروی وی پیچید و در حالی که چماقی وحشتناک در دست داشت از پشت فرمان بیرون آمد. گزارش خراسان حاکی است: درگیری 2 راننده به اوج خود رسیده بود که ناگهان راننده 43 ساله کاردی را که روی داشبورد گذاشته بود برداشت و ضربه ای به پهلوی راننده 44 ساله (کارگر نانوایی) وارد کرد. خون از پهلوی مرد نانوا بیرون زده بود که رهگذران وارد ماجرا شدند. یکی از عابران بلافاصله پشت فرمان پراید نشست و مصدوم 44 ساله را به درمانگاه فدک رساند اما دیگر دیر شده بود و کارگر نانوایی بر اثر عوارض ناشی از اصابت ضربه کارد جان سپرد.

 

در همین حال ضارب نیز که به مرکز درمانی رفته بود پس از شنیدن خبر مرگ راننده پراید، قصد فرار از محل را داشت که بلافاصله در محاصره اهالی و مرد رهگذر قرار گرفت و آنان از فرار وی جلوگیری کردند. بنابراین گزارش لحظاتی بعد زنگ تلفن 110 به صدا درآمد و نیروی انتظامی با حضور در محل نزاع، راننده 43 ساله را دستگیر کرد و بدین ترتیب ماجرای این جنایت به اطلاع قاضی سیدجواد حسینی (قاضی ویژه قتل عمد) رسید. عقربه های ساعت حدود ساعت 19 را نشان می داد که مقام قضایی به همراه کارآگاهان اداره جنایی، عازم بولوار توس شد و تحقیقات در این باره ادامه یافت. متهم 43 ساله که خود را نقاش ساختمان معرفی می کرد در تشریح چگونگی قتل به قاضی حسینی گفت: من مسافرکشی نمی کنم اما امروز (روزحادثه) به طور اتفاقی مردی را کنار خیابان سوار کردم. مقصدش در مسیر حرکت من قرار داشت.

 

وقتی توقف کردم تا مسافر پیاده شود، راننده ای از پشت سر و با به صدا در آوردن صدای بوق ممتد از من خواست حرکت کنم. در این حال مسافرم با دست به او اشاره می کرد که لحظه ای تأمل کند اما آن راننده سرش را از شیشه خودرو بیرون آورد ومدام فحاشی می کرد. وقتی کمی جلوتر مقابلم پیچید یک دستگاه موتورسیکلت نیز با خودرو برخورد کرد اما آن راننده بدون توجه به این تصادف جزئی، چماقی را که سر آن همانند گرزهای میخ دار بود برداشت و به سوی من حمله ور شد. در این لحظه من چماق را از دست او گرفتم ولی چون هنوز فحاشی می کرد دیگر نتوانستم خشم خودم را کنترل کنم. به همین دلیل با کارد آشپزخانه ای که چند ساعت قبل برای منزل خریده بودم و روی داشبورد خودرو بود ضربه ای به پهلوی او زدم که منجر به مرگ وی شد. گزارش خراسان حاکی است: با صدور دستوری از سوی قاضی شعبه 211 دادسرای مشهد، متهم به قتل برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت.

 

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها