عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

چری تیگو 7 در راه است

چری تیگو 7 در راه است
شنبه 14 فروردین 1395  09:28 ق.ظ

 

چند روز پیش بود که چری دو عکس از مدل جدیدی به نام تیگو 7 را منتشر کرد. این خودرو که قبلاً چری آن را T15 نامیده بود، قرار است در نمایشگاه پکن که در ماه آینده برگزار می شود به نام تیگو 7 رونمایی شود.


چری تیگو 7 بر پایه مدل مفهومی TX ساخته شده و نسخه ای بزرگ تر از تیگو 5 خواهد بود. دو موتور 1.5 یا 2 لیتری بنزینی روی تیگو 7 قابل نصب خواهد بود و گیربکس نصب شده روی این چینی 6 سرعته دستی یا خودکار خواهد بود. از آنجاییکه قیمت این خودرو بین 130 تا 170 هزار یوآن خواهد بود، تیگو 7 را باید گران قیمت ترین خودروی چری بنامیم.


البته با توجه به عکس های منتشر شده، باید چهره تیگو 7 را بسیار زیباتر و پخته تر از تیگو 5 بنامیم. البته در نمای عقب باید گفت که ناخودآگاه نمای نسل جدید هیوندای i30 یادآور می شود.

 

عکس جاسوسی از تیگو 7

 

حال باید دید پس از عرضه این خودرو در ماه اکتبر، آیا مدیران خودرو برنامه ای برای عرضه این خودرو به ایران نیز خواهد داشت یا خیر که اگر چنین باشد با توجه به قیمتی کنونی تیگو 5، باید قیمتی فراتر از 90 میلیون تومان را برای تیگو 7 انتظار داشته باشیم.

 

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

khodaeem1

khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89256
محل سکونت : خراسان رضوی
دسترسی سریع به انجمن ها