عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

کودکان تونسی؛موش‌های آزمایشگاهی پنتاگون و رژیم صهیونیستی!

 
mhzahraee
mhzahraee
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 2615
محل سکونت : اصفهان

کودکان تونسی؛موش‌های آزمایشگاهی پنتاگون و رژیم صهیونیستی!
شنبه 14 فروردین 1395  01:29 ب.ظ

کودکان تونسی؛موش‌های آزمایشگاهی پنتاگون و رژیم صهیونیستی!

کارگردان زن تونسی از اقدام خطرناک آزمایش یک داروی اسرائيلی روی کودکان تونس با همدستی دولت این کشور و پنتاگون پرده برداشت.

به نوشته روزنامه «الشروق» تونس، «ایمان‌بن‌حسین»‌ کارگردان زن تونسی در فیلم مستند خود با عنوان «آیا آدم‌کش‌ها دارو می‌سازند» چند واقعیت خطرناک، از جمله انجام آزمایش یک داروی اسرائیلی بر روی کودکان جنوب تونس با همدستی برخی نهادهای دولتی این کشور و پنتاگون را فاش کرد.این کارگردان در فیلم خود بر اساس واقعیت‌های خطرناک برملا شده، اعلام کرده که مرکز علمی «پاستور» و وزارت بهداشت تونس با همکاری وزارت جنگ آمریکا و بزرگ‌ترین آزمایشگاه دارویی اسرائيل از کودکان کم سن و سال در جنوب تونس به عنوان موش آزمایشگاهی جهت آزمایش داروی بیماری لیمانشیا که سربازان آمریکایی شرکت‌کننده در جنگ خلیج‌ فارس به آ‌ن مبتلا شده‌اند، سوءاستفاده می‌کنند.
«ایمان بن حسین» به روزنامه الشروق گفته که در فیلم خود اسناد مکتوب این اقدام ضدبشری را  به همراه گفته‌های شاهدان عینی جهت برملا کردن این توطئه شکل گرفته علیه مردم تونس در سال‌های 2002 تا 2014 گرد‌آوری کرده است.
وی همچنین تاکید کرده در این توطئه و جنایت، بیش از یکصد نفر از جمله وزیر بهداشت وقت تونس و مدیر مرکز علمی پاستور این کشور که شامل بیمارستان و مرکز تحقیقات و پژوهش‌های پزشکی دست داشته‌اند و وزارت بهداشت تونس در آن زمان به درخواست پنتاگون مبنی بر آزمایش روی کودکان خردسال این کشور موافقت کرده است.

منبع: http://kayhan.ir/fa/news/71112


 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها