عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

انریکه: این بازی برای من وجود خارجی ندارد

انریکه: این بازی برای من وجود خارجی ندارد
یک شنبه 15 فروردین 1395  07:16 ق.ظ

 


 

به گزارش "ورزش سه"، بارسا پس از اینکه توسط پیکه به گل رسید کنترل بازی را از دست داد و در نهایت دو گل دریافت کرد تا در عین ناباوری هوادارانش شکست خورده زمین را ترک کند.

لوئیس انریکه در نشست خبری پس از بازی گفت:" این اتفاقی است که در فوتبال می افتد. نیمه دوم مثل نیمه اول نبودیم. رئال نیمه دوم بازی را قفل کرد و ما نمی توانستیم توپ را به دلخواه خودمان به گردش در بیاوریم. در انتقال بازی از دفاع به حمله هم مشکل داشتیم.

رئال به گونه ای بازی می کرد که با از دست دادن هر توپ، ممکن بود خطری جدی ما را تهدید کند. پس از دریافت گل تساوی شوکه شدیم و در ادامه، بازی را از دست دادیم. همه از این باخت ناراحتیم بخصوص که این یک شکست خانگی بود.

پس از شکست نباید ناامید شد و باید سرمان را بالا گرفته و پس از کمی استراحت، به بازی بعدی در لیگ قهرمانان برابر اتلتیکو فکر کنیم که مسابقه بسیار بسیار مهمی است. ما همچنان صدرنشینیم و اگر خودمان باشیم قهرمان لالیگا خواهیم شد.

باید این بازی را آنالیز کنم. تیم من انگیزه فراوانی برای پیروزی داشت و هواداران نیز عالی بودند. از نظر من این بازی دیگر وجود خارجی ندارد و دلیلی برای غصه خوردن نداریم. از هر شکست باید درس گرفت و ما هم این درس را گرفتیم که قهرمان شدن در هیچ رقابتی ساده نیست و همیشه موانع سخت و دشواری در مسیر راهتان قرار دارد. من و بازیکنانم حالا این نکته را بیش از همیشه مدنظر خواهیم داشت."

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

khodaeem1

khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89256
محل سکونت : خراسان رضوی
دسترسی سریع به انجمن ها