عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

پیگرینی:پیروزی‌ مهمی‌ برای‌ ادامه‌ فصل‌ کسب‌ کردیم

پیگرینی:پیروزی‌ مهمی‌ برای‌ ادامه‌ فصل‌ کسب‌ کردیم
یک شنبه 15 فروردین 1395  07:30 ق.ظ

 

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی موفق شد در زمین تیم بورنموث به پیروزی پرگل 4-0 دست پیدا کند. مانوئل پیگرینی، سرمربی سیتی، پس از پایان دیدار پاسخ گوی خبرنگاران بود.

سرمربی منچسترسیتی گفت:" بسیار خوشحالم که توانستیم بار دیگر پیروز شویم. این یک پیروزی مهم در راه آینده و ادامه فصل برای ما محسوب می شود. باید به عملکرد خود اعتماد داشته باشیم. بازیکنان باید بدانند که می توانند همیشه همچون امروز عملکرد طبیعی خود را داشته باشند."

پیگرینی در ادامه پیرامون درخشش کوین دی بروین به صحبت پرداخت:" کوین همان گونه بازی می کند که پیش از مصدومیت برای ما بازی می کرد. او بازیکن بسیار مهمی برای تیم محسوب می شود و متاسفانه ما او را به مدت 2 ماه در اختیار نداشتیم. او 55 دقیقه بازی کرد و به اعتقاد من نمایش خوبی داشت."

پیگرینی در خاتمه درباره دیدار حساس چهارشنبه شب تیمش در لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد:" از فردا به بازی مقابل پی اس جی فکر می کنیم و بررسی خواهیم کرد که وضعیت یحیی توره و جو هارت چگونه خواهد بود."

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

khodaeem1

khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89256
محل سکونت : خراسان رضوی
دسترسی سریع به انجمن ها