عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

هاشمی رفسنجانی:مردم به جای یارانه ، مشتاق کار هستند

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

هاشمی رفسنجانی:مردم به جای یارانه ، مشتاق کار هستند
یک شنبه 15 فروردین 1395  08:13 ق.ظ

 
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مسئولان نظام در همه‌ سطوح باید قدر مردم را بدانند. به گزارش باشگاه خبرنگاران و ایرنا، در ادامه دیدارهای نوروزی آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی، روز گذشته در سخنانی سازمان‌دهی سیاسی کشور را براساس آگاهی مردم توصیف کرد وبا بیان اینکه  مسئولان نظام در همه‌ سطوح باید قدر مردم را بدانند  گفت: طی سالهای اخیر، مردم دوبار نشان دادند که چه می‌خواهند و این آگاهی به خاطر فراهم بودن ابزار اطلاع‌رسانی، روز‌به ‌روز بیشتر می‌شود.
 
 
وی با اشاره به موفقیت دولت در عرصه سیاست خارجی، به برنامه‌های دولت برای مسائل داخلی اشاره کرد و گفت: برای تداوم امیدواری مردم باید رونق اقتصادی و اشتغال را جدی گرفت. مردم ایران که سابقه درخشانی در تمدن و فرهنگ دارندبه جای دریافت یارانه ماهیانه بسیار مشتاقند که کار داشته باشند و از دسترنج خود استفاده کنند.  وی با اشاره به سوابق برنامه‌های ایران برای بهره‌برداری از منابع غنی و مشترک انرژی در پارس جنوبی و اقدامات دولت قطر در زمان جنگ در این منطقه گفت: در سال های پایانی جنگ نیز علی‌رغم جدیت نیروی هوایی ارتش بعث برای بمباران تأسیسات زیربنایی ایران در سواحل خلیج فارس، کارهای ابتدایی را به کمک سرتیپ شهید ستاری و فرزندم مهدی هاشمی شروع کرده بودیم که در نخستین سالهای دوران سازندگی، اولین فاز آنجا به بهره‌برداری رسیده بود و روند آن در دولت بعد از من ادامه داشت و متأسفانه در زمان دولت نهم و دهم متوقف شده بود.رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه سخنان خویش به جایگاه ایران در نظام بین‌الملل و منطقه اشاره کرد و گفت: کشورهای بزرگ دنیا متوجه شده‌اند که بدون ایران نمی‌توانند در سوریه، لبنان، یمن، عراق و حتی افغانستان برای جلوگیری از گسترش ناامنی‌ها و اقدامات تروریستی، کاری انجام دهند.

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها