عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

برانکو: بازیکنان من استحقاق برد را داشتند

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21956
محل سکونت : مازندران

برانکو: بازیکنان من استحقاق برد را داشتند
یک شنبه 15 فروردین 1395  09:09 ب.ظ

سرمربی پرسپولیسی می گوید این برد برای ما فرصت عالی بود که به بازی برگردیم تا تیم بالای جدول بماند. تیم من نشان داد که در حال رشد کردن است.

به گزارش "ورزش سه"، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پایان بازی تیمش در برابر سیاه جامگان گفت: بازی امروز در فضایی غیرورزشی برگزار شد، نبودن هواداران در ورزشگاه باعث شده بود تا انگیزه بازیکنان پایین بیاید، همه می دانند که حضور هواداران در ورزشگاه چقدر ارزشمند است، اما در نهایت باید این برد شیرین را به همه بازیکنانم تبریک بگویم.

وی ادامه داد: سیاه‌جامگان تیمی بود که چیزی برای از دست دادن نداشت و آمده بود که ما را غافلگیر کند، ما پیش بینی این بازی سخت را کرده بودیم، برای همه تیم ها اولین بازی بعد از استراحتی طولانی می تواند مشکل ساز باشد، خصوصا آن تعطیلی به عید مربوط باشد.

برانکو ادامه داد: این برد برای ما فرصت عالی بود که به بازی برگردیم تا تیم بالای جدول بماند. تیم من نشان داد که در حال رشد کردن است. یک بر صفر و 2 بر یک عقب افتادیم اما جبران کردیم. ما به بازیکنان‌ اعتقاد داشتیم که بازی را به تساوی بکشانیم و در نهایت ببریم. بازیکنان من استحقاق برد را داشتند، حتی در 30 دقیقه پایانی با وجود 10 نفره شدن بهتر بازی کردند. بازیکنان آمده بودند که استحقاق‌شان را نشان بدهند.
سرمربی پرسپولیسی ها در ادامه گفت: امروز همه چیز در سطح خوب نبود اما مهم این بود که بازیکنان انگیزه‌های خودشان را نشان دادند. این برد جایزه آنها به خاطر کارشان بود. انتظار دارم بازیکنانم در 6 بازی باقیمانده هم همه تلاش خود را بکنند تا به آن چیزی که می‌خواهند، برسند.

وی در خصوص محرومیت تماشاگران پرسپولیس در این دیدار گفت: در کشورهای زیادی کار کرده‌ام و مدت زیادی هم با تیم ملی ایران کار کردم، طبیعی است که این نوع اتفاقات را با روش دیگری جریمه می‌کنند. مدت حضورم در ایران 6 سال است و تاکنون 2 بار شاهد این محرومیت بوده‌ام.

او در پایان گفت: این مجازات خیلی سنگین برای تماشاگران بود چون هم بازیکنان و هم تماشاگران جریمه شدند. وقتی چنین اتفاقی می‌افتد در مرحله نخست جریمه نقدی می‌کنند، ما یک مسئله را باید در نظر بگیریم و آن هم حضور 80 هزار تماشاگر است. در این شرایط کنترل تماشاگران سخت است. نمی‌شود انتظار داشت که همه چیز شسته و رفته باشد. به نظرم جریمه تماشاگران باید نقدی می‌شد.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها