عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

حائری شیرازی:ملحق شدن به آمریکایی که دوران زوال را طی می کند اشتباه است

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

حائری شیرازی:ملحق شدن به آمریکایی که دوران زوال را طی می کند اشتباه است
سه شنبه 17 فروردین 1395  07:49 ق.ظ

 
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه برای ایستادگی در برابر غربی‌ها باید اخوت و برادری بین همه مردم و مسئولان در رده‌های مختلف برقرار باشد، گفت: این روزها ملحق شدن به آمریکا اشتباه است چرا که آمریکا روزهای زوال خود را طی می‌کند.
 
 
به گزارش فارس، آیت‌ا... محی‌الدین حائری‌شیرازی در دیدار سقائیان‌نژاد، شهردار قم و معاونین شهرداری این شهر با اشاره به اینکه برای ایستادگی در برابر غربی‌ها باید اخوت و برادری بین همه مردم و مسئولان در رده‌های مختلف برقرار باشد، تصریح کرد: امروز نیروی جان برکف ما که از انقلاب الگو گرفته، حزب‌ا... است که اسرائیل را شکست داده است. حائری‌شیرازی با بیان اینکه خداوند می‌خواهد شیعه را در عالم بزرگ کند بیان کرد: این روزها ملحق شدن به آمریکا اشتباه است چرا که آمریکا روزهای زوال خود را طی می‌کند و البته زوال آنها مانند زوال روس‌ها نخواهد بود زوال آنها بی‌ سر و صدا بود. وی با بیان اینکه آمریکا زوال بسیار پر سر و صدایی خواهد داشت، اظهار کرد: البته زوال آنها زمانی است که ما به جایی برسیم و بالغ شویم. باید تشیع در عالم به بلوغ برسد تا آمریکا را بردارد و اسرائیل به وسیله شیعیان برانداخته خواهد شد.

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها