عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: فاطمه علیها السلام، همواره مظلوم و از حق و میراث خود محروم بود. امالى طوسى، ص 155

اعتراض پور احمد و کیانیان به حذف حرف هایشان در «خندوانه»

اعتراض پور احمد و کیانیان به حذف حرف هایشان در «خندوانه»
چهارشنبه 18 فروردین 1395  08:07 ق.ظ

 
کیومرث پوراحمد و رضا کیانیان کارگردان و بازیگر فیلم «کفش‌هایم کو» در نشستی همزمان با اکران فیلم‌شان در خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) حاضر شدند و از شرایط اکران سخن گفتند و در عین حال گلایه کردند ازممیزی اخیری که در برنامه‌«خندوانه» با حضور کیومرث پوراحمد اتفاق افتاد.
 
پوراحمد با بیان اینکه حرف‌هایش درباره عدم همکاری با تلویزیون در برنامه «خندوانه» حذف شده است، درباره‌ اینکه چه صحبت‌هایی را مطرح کرده است، گفت: در تلویزیون یک لابیرنت باج وجود دارد که قبلاً زیر میز بود اما الان رو آمده است! به نظر می‌رسد هیچ برنامه‌ای ساخته نمی‌شود مگر اینکه درصدش را پرداخته باشد. نمی‌خواهم همه‌ مدیران تلویزیون را متهم کنم؛ ولی این روش از قبل بوده و آقای ضرغامی هم می‌خواست این مسائل را از بین ببرد اما زورش نرسید. از طرفی تلویزیون دیگر اعتبار ندارد که من برایش کار کنم و آنها هم مایل نیستند من برایشان کار کنم.
 
کارگردان «شب یلدا» و «اتوبوس شب» درباره‌ بخش دیگر صحبت‌هایش که از برنامه «خندوانه» حذف شده است اظهار کرد: در این برنامه درباره‌ شجریان و کیارستمی هم صحبت و برایشان آرزوی سلامتی شد که آنها هم حذف شد. خودم در اخبار دیدم که از شجریان چند عکس پخش شد اما چطور چند عکس از کیارستمی در آرشیو صدا و سیما نبود که پخش شود!؟
 
رضا کیانیان هم که در برنامه «خندوانه» درباره کیومرث پور‌احمد صحبت‌هایی را مطرح کرده بود در این‌باره گفت: در این برنامه صحبت‌های زیادی را درخصوص ویژگی‌های کیومرث پوراحمد و اینکه چرا او آدم مهمی است، مطرح کردم و با توجه به حال و هوای برنامه یک جوک هم گفتم که بخش اعظم حرف‌هایم درباره‌ این کارگردان حذف شد اما آن جوک پخش شد!

 

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

 

 

 

کاربران برتر آذر ماه

khodaeem1

khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89071
محل سکونت : خراسان رضوی
دسترسی سریع به انجمن ها