عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

آزادسازی سهام عدالت امسال آغاز می شود

آزادسازی سهام عدالت امسال آغاز می شود
چهارشنبه 18 فروردین 1395  09:15 ق.ظ

 

مشاور سازمان خصوصی سازی با اشاره به مصوبه اصلاح سهام واگذار شده دولت درباره برخی شرکت های بورسی گفت: سال 95 آزاد سازی و میزان دارایی های مشمولان سهام عدالت تعیین تکلیف می شود.

 

به گزارش فارس، جعفر سبحانی با بیان اینکه لایحه اصلاح آزاد سازی سهام عدالت تا زمان تصویب در مجلس امکان انتشار برای عموم مردم را ندارد ، درباره آزادسازی این دارایی برای مشمولان 50 میلیون نفری آن گفت: موضوع آزاد سازی سهام عدالت و مشخص شدن میزان دارایی های هر سهامدار آن با اطمینان تا پایان سال 1395 تعیین تکلیف خواهد شد.وی گفت : 6 دهک درآمدی مشمول سهام عدالت در سال 95 از میزان دارایی های خود در سهام عدالت اطلاع خواهند یافت. به گفته سبحانی باید برای مشخص شدن میزان دقیق تسویه مطالبات دولت از بابت تخصیص سهام عدالت در ازای دریافت سود نقدی شرکت ها منتظر برگزاری مجامع سالیانه شرکتها در تیرماه امسال بود که در خوشبینانه ترین شرایط انتظار می رود 50 درصد از این مطالبات از این محل تسویه شود.

 

وی تصریح کرد: بر همین اساس با توجه به تخفیف 50 درصدی دولت به دو دهک اول درآمدی در زمان تخصیص سهام عدالت که شامل مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و تحت پوشش بهزیستی می شود، سهام عدالت این مشمولان امسال آزاد سازی می شود. مابقی مشمولان سهام عدالت نیز انتظار می رود که پس از مشخص شدن میزان دارایی های شان در سال جاری در سبد دارایی های سهام عدالت یا با پرداخت ارزش ما به ازای میزان سهام عدالت خود ، آن‌را آزاد کنند و یا به میزان تسویه مطالبات و سهام آزاد شده بتوانند سهام جدید دریافت کنند.

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

khodaeem1

khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89256
محل سکونت : خراسان رضوی
دسترسی سریع به انجمن ها