عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

یادواره شهدای ورزشکار مدافع حرم برگزار می‌شود

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 63446
محل سکونت : تهران

یادواره شهدای ورزشکار مدافع حرم برگزار می‌شود
چهارشنبه 18 فروردین 1395  04:54 ب.ظ

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران،گفت: دومین یادواره شهدای ورزشکار مدافعان حرم اهل بیت (ع) امسال توسط این سازمان برگزار می شود.

به گزارش شهدای ایران به نقل از سازمان ورزش بسیج، «داود آذرنوش» افزود: در سال جاری به غیر از برگزاری یادواره شهدای مدافعان حرم، یادواره شهدای زن و شهدای ارامنه نیز برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه زمان دقیق برگزاری سه یادواره شهدا در سال 95 مشخص نیست، عنوان کرد: همچنین در سال جدید برگزاری یادواره شهدای ورزشکار هر استان و فدراسیون های ورزشی در اولویت برنامه های سازمان بسیج ورزشکاران قرار دارد.
آذرنوش با تاکید بر لزوم توجه به مسائل اخلاقی و فرهنگی در ورزش، گفت: هر ورزشکار، مربی و مدیر ورزشی باید بداند که تمام تلاش ها و کوشش هایی که انجام می دهد برای گسترش اخلاق و توسعه آن در جامعه است.
وی یادآور شد: اگر تمام کسانی که در عرصه ورزش فعالیت می کنند در کنار مسئولیت های فنی، مسئولیت فرهنگی و ارزشی را نیز در قبال خود و جامعه داشته باشند، به طور قطع یک خروجی ارزشمندی در ورزش کشور خواهیم داشت.
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران ادامه داد: انتظارات اخلاقی از ورزشکاران، احترام به مربی، داور، تماشاگران، پیشکسوتان، انتقال آموزه های اخلاقی، رعایت ادب و شئونات فرهنگی، کنترل خشم، احترام به قوانین و دوری از دوپینگ و بازی ناجوانمردانه است.
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران با بیان اینکه در سال 95 افتتاح یادمان شهدای ورزشکار در استادیوم آزادی و چند استان انجام خواهد شد، اظهار داشت: در سال گذشته استان های کرمانشاه، اصفهان و مازندران برترین استان های سازمان بسیج ورزشکاران در کشور شدند که در بحث برگزاری یادواره شهدا، جذب حداکثری بسیجیان ورزشکار، تشکیل حلقه های صالحین و فعالیت های ابلاغی موفق عمل کردند.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها