عضویت العربیة English
امام صادق علیه‌السلام: هر کس به شایستگی در حقّ خانواده‌اش نیکی کند، خداوند بر عمرش می‌افزاید. الکافی، ج8، ص219

یادواره شهدای ورزشکار مدافع حرم برگزار می‌شود

یادواره شهدای ورزشکار مدافع حرم برگزار می‌شود
چهارشنبه 18 فروردین 1395  04:54 ب.ظ

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران،گفت: دومین یادواره شهدای ورزشکار مدافعان حرم اهل بیت (ع) امسال توسط این سازمان برگزار می شود.

به گزارش شهدای ایران به نقل از سازمان ورزش بسیج، «داود آذرنوش» افزود: در سال جاری به غیر از برگزاری یادواره شهدای مدافعان حرم، یادواره شهدای زن و شهدای ارامنه نیز برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه زمان دقیق برگزاری سه یادواره شهدا در سال 95 مشخص نیست، عنوان کرد: همچنین در سال جدید برگزاری یادواره شهدای ورزشکار هر استان و فدراسیون های ورزشی در اولویت برنامه های سازمان بسیج ورزشکاران قرار دارد.
آذرنوش با تاکید بر لزوم توجه به مسائل اخلاقی و فرهنگی در ورزش، گفت: هر ورزشکار، مربی و مدیر ورزشی باید بداند که تمام تلاش ها و کوشش هایی که انجام می دهد برای گسترش اخلاق و توسعه آن در جامعه است.
وی یادآور شد: اگر تمام کسانی که در عرصه ورزش فعالیت می کنند در کنار مسئولیت های فنی، مسئولیت فرهنگی و ارزشی را نیز در قبال خود و جامعه داشته باشند، به طور قطع یک خروجی ارزشمندی در ورزش کشور خواهیم داشت.
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران ادامه داد: انتظارات اخلاقی از ورزشکاران، احترام به مربی، داور، تماشاگران، پیشکسوتان، انتقال آموزه های اخلاقی، رعایت ادب و شئونات فرهنگی، کنترل خشم، احترام به قوانین و دوری از دوپینگ و بازی ناجوانمردانه است.
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران با بیان اینکه در سال 95 افتتاح یادمان شهدای ورزشکار در استادیوم آزادی و چند استان انجام خواهد شد، اظهار داشت: در سال گذشته استان های کرمانشاه، اصفهان و مازندران برترین استان های سازمان بسیج ورزشکاران در کشور شدند که در بحث برگزاری یادواره شهدا، جذب حداکثری بسیجیان ورزشکار، تشکیل حلقه های صالحین و فعالیت های ابلاغی موفق عمل کردند.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

nazaninfatemeh

nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 59296
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها