عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

زیدان: به کمک هواداران صعود خواهیم کرد

زیدان: به کمک هواداران صعود خواهیم کرد
پنج شنبه 19 فروردین 1395  07:18 ق.ظ

 

به گزارش "ورزش سه"، کمتر هوادار فوتبالی تصور می کرد که رئال دو گل از ولفسبورگ بخورد و نتواند حتی یک گل به این تیم بزند. رئال حالا برای صعود، ماموریتی دشوار پیش رو دارد.

زیدان در نشست خبری پس از بازی گفت:" فوتبال همین است و همیشه نمی توان خوب بازی کرد. اگر با تمرکز کافی وارد یک بازی نشوید، تاوانش را به سختی خواهید داد. با وجود این شکست، به تیمم افتخار می کنم چون تا به اینجا کارهای بزرگی انجام داده است.

مشکل ما در مقابل ولفسبورگ عدم اقتدار لازم بود. در بازی برگشت باید اوضاع را تغییر دهیم. شکست 2-0 پایان آرزوها نخواهد بود و ما هنوز شانس صعود داریم. می توانیم شرایط را به نفع خودمان عوض کنیم. به توانایی این بازیکنان و به این تیم تردیدی ندارم.

البته می دانم که در بازی برگشت هم کار دشواری خواهیم داشت. در برنابئو هواداران در کنار ما خواهند بود. به کمک آنها و با اتحادی که بین ما و هواداران شکل خواهد گرفت، می توانیم به مرحله بعد صعود کنیم. برای صعود نیاز به آب و آتش زدن نیست بلکه باید با ذهنی متمرکز و بدون استرس وارد زمین شویم."

پنالتی ولفسبورگ:" هیچ نظری در این مورد ندارم و وارد این بحث که پنالتی درست بود یا خیر نمی شوم."

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

khodaeem1

khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89256
محل سکونت : خراسان رضوی
دسترسی سریع به انجمن ها