عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

عطایی سرمربی تیم جوانان والیبال ایران شد

عطایی سرمربی تیم جوانان والیبال ایران شد
پنج شنبه 19 فروردین 1395  07:28 ق.ظ

 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر ۲۰ سال پسر آسیا از ۱۹ تیرماه سال جاری به میزبانی شهر کاسیونگ چین تایپه آغاز خواهد شد. پس از انجام بررسی‌های مختلف، امروز چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه پس از جلسه فنی مسئولین فدراسیون والیبال بهروز عطایی به عنوان سرمربی تیم جوانان کشورمان انتخاب و معرفی شد.

اردوی آمادگی تیم والیبال جوانان کشورمان از اواخر فروردین ماه سال جاری با دعوت از بازیکنان جوان کشورمان از سوی بهروز عطایی آغاز خواهد شد.

تیم والیبال جوانان ایران در هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا برای ششمین مدال خوش رنگ خود در این رقابتها تلاش می کند تا در پانزدهمین حضور خود، ششمین قهرمانی را جشن بگیرد.

در دور مقدماتی این رقابتها ۱۶ تیم شرکت دارند که تیم والیبال جوانان ایران در گروه دوم این رقابتها با تیم های قطر، یک تیم از منطقه مرکزی آسیا که هنوز مشخص نشده است و هنگ کنگ همگروه است.

بازیکن تیم ملی والیبال از سال ۱۹۸۶ تا ۱۹۹۵، مربی تیم ملی والیبال به مدت سه سال (۱۳۸۹ تا ۱۳۹۱) و سرمربی تیم والیبال نوجوانان (۲۰۱۱) از جمله تجربه‌های بهروز عطایی در سطح ملی والیبال ایران است.

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

khodaeem1

khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی
دسترسی سریع به انجمن ها