عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

گروگان گیری 2 میلیون تومانی!

گروگان گیری 2 میلیون تومانی!
پنج شنبه 19 فروردین 1395  08:54 ق.ظ

2 پسر جوان که با ربودن کارگر افغانی برای آزادی او درخواست 2 میلیون تومان کرده بودند در قرار صوری با پلیس دستگیر شدند. به گزارش میزان 12 فروردین ماموران کلانتری تهرانپارس با شکایت مردی در جریان آدم ربایی 2میلیون تومانی قرارگرفتند.او مدعی شد ساعتی قبل یک مرد غریبه با تلفن برادرم با من تماس گرفت و ادعا کرد برادرم را ربوده و در ازای دریافت 2 میلیون تومان او را آزاد می کند. پس از این شکایت ، ماموران با هماهنگی سر قرار حاضر شدند و  آدم ربا ها را داخل خودرو سمند شناسایی و دستور ایست دادند. آدم رباها که متوجه حضور پلیس شده بودند فرار کردند. با تعقیب آدم رباها مرد گروگان با متهمان درگیر و دقایقی بعد خودروی متهمان پس از تصادف با خاور متوقف شد.بعد از تصادف آدم رباها ماموران 2 مرد آدم ربا را دستگیر و گروگان افغانی را دستگیر کردند. روز گذشته با انتقال 2 متهم به دادسرای امور جنایی تحقیقات از آنها آغاز شد. پسر جوان در  اظهارات خود مدعی شد این بار اولی بود که ما  به چنین عمل احمقانه ای دست می زدیم  شب حادثه  بدون هیچ قصدی در خیابان در حال بازگشت به خانه بودیم. درپی  فشار هزینه ها دوست من با دیدن این مرد افغانی چنین پیشنهادی داد. من نیز قبول کردم و او را ربودیم. بعد از انتقال او به مخفیگاهمان در تماس با برادرش خواستار 2 میلیون تومان شدیم.  

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

مدیران برتر آبان ماه

khodaeem1

khodaeem1
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 89041
دسترسی سریع به انجمن ها