عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

۲۵ هزار سرویس امدادی از سوی امداد خودروی کانون جهانگردی ارائه شد

۲۵ هزار سرویس امدادی از سوی امداد خودروی کانون جهانگردی ارائه شد
پنج شنبه 19 فروردین 1395  10:12 ق.ظ

امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی همزمان با اجرای طرح نوروزی ۱۳۹۵، بیش از ۲۵ هزار سرویس امدادخودرویی را به گردشگران و مسافران نوروزی ارائه کرد.

در ایام تعطیلات نوروز ۱۳۹۵ و طی اجرای دور اول و دوم سفرهای نوروزی، بیش از ۲۵ هزار سرویس امدادی به متقاضیان ارائه شد.

 

آمارهای ثبت‌شده در سامانه مدیریت امدادخودروی کانون نشان می‌دهد، خدمات‌رسانی امدادی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در مقایسه با مدت مشابه آن در سال ۱۳۹۴، به میزان ۲۷درصد افزایش داشته است.

 

در طرح نوروزی امسال، ۳۵ نوع خدمت امداد‌خودرویی در محور‌های اصلی، فرعی و جاده‌ای سراسر کشور به هموطنان ارائه شد و متوسط زمان امدادرسانی امداد خودروی کانون در تعطیلات نوروزی سال ۹۵، با یک دقیقه کاهش به ۲۴ دقیقه رسید.

 

به گفته مدیر امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی، طی اجرای این طرح، بیشترین خدمات امدادی از سوی ۱۴۰۰ نیروی امدادی در قالب ۲۲ شرکت، ۶۶ دفتر نمایندگی، ۸۸ پایگاه امداد جاده‌ای، ۹۳ تعمیرگاه و ۸۹۰ دستگاه خودروی امدادی سبک و سنگین به ترتیب در استان‌های تهران، قم، گیلان، خراسان رضوی، مازندران و قزوین به گردشگران و مسافران نوروزی ارائه شد.

 

«رضا قاسمی نیا» اهدای دههزار کارت عضویت رایگان به هموطنان را از دیگر اقدامات امداد خودرو کانون در ایام نوروز ۹۵ برشمرد.

 

در اجرای طرح نوروزی سال جاری، شرکت‌های خودرو ساز هیوندا (آسان موتور)، رامک خودرو (سانگ یانگ)، مدیران خودرو (mvm)، مدیا موتورز (MG)، آلفا موتور، نیرو خودرو آسیا (دیار خودرو)، فامیلی موتور (هوندا)، نگین خودرو آسا (رنو)، آرین موتورز (میتسوبیشی) و عقاب افشان (اسکانیا) امداد خودروی کانون جهانگردی اتومبیل‌رانی را یاری کردند.

 

متقاضیان می‌توانند به منظور دریافت خدمات امدادی کانون و تهیه کارت عضویت با شماره ‌تلفن‌های ۰۹۶۲۹ و ۶۴۲۳ (۰۲۱) تماس حاصل کنند.

 
منبع : مهرنیوز

 

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

khodaeem1

khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89256
محل سکونت : خراسان رضوی
دسترسی سریع به انجمن ها