عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

بازگشت قیمت بلیت اتوبوس به نرخ‌‌ قبلی

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 63426
محل سکونت : تهران

بازگشت قیمت بلیت اتوبوس به نرخ‌‌ قبلی
جمعه 20 فروردین 1395  02:50 ب.ظ

قیمت بلیت نوروزی اتوبوس امسال نیز در راستای جبران تردد یک سرخالی از ۲۵ اسفند ۹۴ تا ۲۰ فروردین ۹۵ بین ۲۵ تا ۳۰ درصد افزایش یافت و طبق رویه، باید از روز آینده به قیمت‌های قبلی برگردد.
 

خبرگزاری فارس: در نوروز سال جاری نیز همانند سال‌های گذشته، در راستای جبران تردد یکسر خالی ناوگان، ‌ارائه خدمات با کیفیت بهتر به مسافران و ارائه صندلی کافی در برابر تعداد تقاضا، قیمت بلیت‌ ناوگان عمومی مسافری جاده‌ای‌ برای تاریخ‌های ‌25 اسفند‌ 94 تا 20 فروردین امسال‌ بین 25 تا 30 درصد افزایش یافت.

تردد یکسر خالی بدین معنا است که به عنوان مثال در مسیرهای با مبدأ تهران در روزهای ابتدایی نوروز صندلی‌ها اغلب تکمیل است، اما در همین روزهای ابتدایی نوروز، مسیرها به مقصد تهران اغلب خالی هستند و یا در روزهای پایانی نوروز تقاضای سفر به تهران بسیار بالا اما تقاضای سفر از تهران به شهرستان‌ها کاهش می‌یابد و اغلب صندلی‌ها خالی است و به همین دلیل این افزایش قیمت در راستای جبران بخشی از زیان مالکان ناوگان اعمال می‌شود.

‌بر این اساس از روز آینده (21 فروردین 95) نرخ بلیت همه ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری بین‌شهری به قیمت‌های قبل از ایام نوروز باز می‌گردد و همه شرکت‌های مسافربری موظف هستند با پایان طرح نوروزی، قیمت‌ها را به نرخ‌های قبلی بر‌گردانند.

‌‌مسافران در صورت مشاهده هر گونه تخلف می‌توانند مراتب را به اطلاع ادارات کل حمل و نقل و پایانه‌های استان‌ها مستقر در پایانه‌ها و یا سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اطلاع دهند؛ مسافران همچنین می‌توانند تخلفات شرکت‌های مسافری را در این‌باره به سامانه‌ 1000143 پیامک کنند

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها