عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

سردار جزایری: هر دستی به سمت توانمندی دفاعی ایران دراز شود، قطع می‌کنیم

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

سردار جزایری: هر دستی به سمت توانمندی دفاعی ایران دراز شود، قطع می‌کنیم
شنبه 21 فروردین 1395  08:27 ق.ظ

 
معاون ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر لزوم موضع گیری به موقع و قاطع دستگاه دیپلماسی کشور در قبال گستاخی مقامات آمریکایی گفت: برای چندمین بار می‌گوییم قدرت موشکی غیر قابل مذاکره و خط قرمز ایران اسلامی است. به گزارش ایسنا سردار سید مسعود جزایری در واکنش به اظهارات وزیر خارجه آمریکا پس از دیدار با اعضای شورای همکاری خلیج فارس مبنی بر آمادگی برای همکاری با ایران در حل و فصل موضوع آزمایش‌های موشکی، با بیان این که ایران اجازه دخالت به احدی در زمینه دکترین و راهبردهای دفاعی بازدارنده و امنیت ساز خود نخواهد داد، افزود: به مدعیان قدرت جهانی یادآوری می‌کنیم ملت ایران از بهمن 57 از نقش و تاثیر آن‌ها در تعیین مقدرات دفاعی کشورمان خلع ید کرده‌اند و نشان داده‌اند هر دستی را که بخواهد در این زمینه دخالت کند قطع خواهند کرد.
 
آمریکایی‌ها همچنان در رویای سریال برجام‌ها هستند 
وی با اشاره به این که قدرت موشکی غیر قابل مذاکره و از خطوط قرمز ملت ایران بوده، ادامه داد: ظاهرا آمریکایی‌ها همچنان در رویای سریال برجام‌ها هستند که یکی از آن‌ها سلب اقتدار دفاعی و تضعیف قدرت موشکی نیروهای مسلح ماست. سخنگوی ارشد نیروهای مسلح همچنین بر لزوم برخورد قاطع و شفاف با دخالت آمریکایی‌ها در مسائل ایران به ویژه در حوزه دفاعی تاکید کرد و گفت: از دستگاه دیپلماسی کشور انتظار می‌رود در قبال گستاخی‌های آمریکا به ویژه وزیر امور خارجه ایالات متحده به موقع و قاطعانه واکنش نشان دهند و با اعلام وحدت راهبردی و اراده ملی در ایران اسلامی برای صیانت،‌ تقویت و توسعه ظرفیت‌های دفاعی و موشکی وجود هرگونه شکاف و دوگانگی در این زمینه را از ذهن مقامات آمریکایی پاک کنند. 
اظهارات جزایری واکنشی بود به سخنان جان کری در جمع اعضای شورای همکاری خلیج فارس که گفته بود: «واشنگتن آماده کار با ایران برای حل و فصل موضوع آزمایش‌های موشکی این کشور است.»

 

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها