عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

عنوان Paragon برروی پلی استیشن ۴ با رزولوشن ۹۰۰p اجرا می‌شود | امکان عرضه نسخه ایکس‌باکس‌ وان

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

عنوان Paragon برروی پلی استیشن ۴ با رزولوشن ۹۰۰p اجرا می‌شود | امکان عرضه نسخه ایکس‌باکس‌ وان
شنبه 21 فروردین 1395  10:28 ق.ظ

از زمان انتشار کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس‌وان شاهد آن بودیم که کنسول ایکس باکس‌وان توانایی اجرایی کیفیت ۱۰۸۰p را برروی بعضی از عناوین ندارد. حال گویا اینبار پلی استیشن ۴ نمی‌تواند Paragon را با کیفیت ۱۰۸۰p اجرا کند.

 

عنوان موردانتظار شرکت اپیک گیمز قرار است برای رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ عرضه شود. حال اپیک گیمز به‌صورت رسمی در کنفرانس GDC 2016 تایید کرد که Paragon برروی پلی استیشن ۴ با کیفیت ۹۰۰p و رابط کاربری آن نیز با کیفیت ۱۰۸۰p اجرا می‌شود. همچنین اپیک گیمز اشاراتی به نسخه ایکس‌باکس وان بازی نیز داشته است و هنگام توضیحات فنی درمورد بازی اشاره مستقیمی به کنسول ایکس‌باکس وان داشت. گرچه نمی‌توانیم تا زمان تایید رسمی Paragon را برای ایکس‌باکس وان لیست کنیم اما احتمالا در‌ آینده اخبار بیشتری درمورد نسخه کنسول نسل هشتمی مایکروسافت مشاهده خواهیم کرد.

Paragon قرار است در اوایل امسال برای کنسول پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شود. متاسفانه هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه بازی منتشر نشده اما اپیک گیمز اطمینان داد که Paragon مهم‌ترین اولویت آن‌هاست.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها