عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

رضایی: آمریکا خلاف برجام عمل می‌کند صبر ملت ایران حدی دارد

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

رضایی: آمریکا خلاف برجام عمل می‌کند صبر ملت ایران حدی دارد
یک شنبه 22 فروردین 1395  09:15 ق.ظ

خراسان - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که آمریکایی‌ها تا الان خلاف برجام عمل کردند تاکید کرد: آنان صلاحیت صحبت و مذاکره در خصوص مسائل منطقه و موشک‌های ایران را ندارند.


به گزارش خراسان سردار سرلشکر محسن رضایی که در مراسم بزرگداشت شهید صیاد شیرازی سخن می گفت، افزود: ما امروز قدرت اول منطقه هستیم و به برخی کشورها می‌گوییم با دم شیر بازی نکنید. شما با ایجاد ائتلاف هم قادر نخواهید بود که تهدیدی علیه ایران درست کنید. ما به آنها می گوییم سرجای خود بنشینید. وی در جواب افرادی که می گویند چرا بعد از خرمشهر، جنگ ادامه پیدا کرد گفت: این روشنفکران غرب زده بدانند جنگ ادامه پیدا کرد تا آنها امروز در آرامش و امنیت باشند.
 

آمادگی دفاعی و موشکی ایران مانع حمله آمریکا به ایران شد
رضایی خاطرنشان کرد: کسانی که می گویند آمریکا قصد حمله به ایران را نداشت، خاطرات مسئولان آمریکایی را بخوانند تا بدانند آمادگی دفاعی و موشکی ایران مانع از این حمله شد. فرمانده سپاه در سالهای دفاع مقدس با اشاره به اظهارات اخیر وزیر خارجه آمریکا درخصوص آمادگی برای مذاکره موشکی با ایران افزود: آنها که تا الان هم خلاف برجام عمل کردند و صلاحیت صحبت و مذاکره در خصوص مسائل منطقه و موشک های ایران را ندارند و توانمندی دفاعی و موشکی ما هم قابل مذاکره نیست.

 

موشک های ما آمریکا را بر سر میز مذاکره آورد
وی گفت: آن عملی که آمریکایی ها را بر سر میز مذاکره آورد موشک‌های ما بود. اگر موشک‌ها را از ما بگیرند میز گفتگویی شکل نخواهد گرفت. کسانی که به گفت‌وگو اهمیت می دهند با توجه به اهمیت پشتوانه ای که آمادگی دفاعی کشور برای گفتگو  ایجاد می‌کند باید هرروز بگویند درود بر موشک. وی با بیان اینکه مسئولان ما در تلاش هستند تا آمریکا را مجبور کنند به تعهدات خود عمل کند، گفت: ملت ایران صبری دارند و به اعراب هم توصیه می کنیم وارد بازی آمریکا نشوند.

 

امسال سال روشن شدن کارنامه دولت است
رضایی در بخش دیگری از سخنان خود نیز گفت: امروز هم در سال اقتصاد مقاومتی دولت هر کمکی که از نیروهای مسلح بخواهد ما با جان و دل کمک می‌کنیم. امسال سال روشن شدن کارنامه دولت است و ما مایل هستیم این کارنامه کام مردم را شیرین کند. لذا چند میلیون بسیجی و بالای دو میلیون نیروهای مسلح آمادگی دارند در کنار انجام ماموریت‌های خود به دولت در اقتصاد مقاومتی کمک کنند.

 

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها