عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

حکم عاملان بخیه کشی ازچانه کودک قطعی شد

حکم عاملان بخیه کشی ازچانه کودک قطعی شد
دوشنبه 23 فروردین 1395  08:19 ق.ظ

حکم عاملان بخیه کشی ازچانه کودک قطعی شد : زندان و خدمت رایگان در درمانگاه 
 

محکومان مدت حبس تعلیقی خودرا بایدرایگان در درمانگاه های امدادی خدمت کنند. حکم متهمان حادثه بیمارستان خمینی‌شهر در دادگاه تجدیدنظر اصفهان طرح و منتهی به تصمیم نهایی قضات آن شد.

 

به گزارش تسنیم رئیس‌کل دادگستری استان اصفهان اظهار کرد: این حکم پس از صدور در دادگاه بدوی دادگستری خمینی‌شهر با اعتراض متهمان آن به دادگاه تجدیدنظر استان ارسال و پس از رسیدگی منتهی به تصمیم نهایی و صدور حکم قطعی شد.خسروی وفا افزود: حبس صادره از سوی دادگاه بدوی برای هر3 متهم این پرونده در دادگاه تجدیدنظر استان تأیید شد ولیکن نسبت به متهم ردیف اول و دوم 6 ماه از 24 ماه قابلیت اجرا دارد و 18 ماه آن به‌مدت یک سال تعلیق شد و درباره متهم ردیف سوم نیز 3 ماه از 9 ماه حبس وی، تأیید و6 ماه دیگر به‌مدت یک سال تعلیق شد.

 

رئیس‌کل دادگستری استان درباره ایام تعلیق حبس متهمان گفت: متهمان این پرونده در ایام تعلیق مجازات حبس، هر یک به ارائه خدمات پزشکی و پرستاری روزانه حداقل به‌مدت 4 ساعت در یکی از مراکز بهداشتی و درمانی و یا درمانگاه‌های وابسته و طرف قرارداد کمیته امداد و یا سازمان بهزیستی ترجیحاً در شهر خمینی‌شهر و در بخش کودکان این مراکز به‌صورت رایگان موظف شده اند و همچنین موظف شدند گزارش عملکرد خود را ‌به واحد اجرای احکام کیفری دادسرای مجری حکم (خمینی‌شهر) ارائه کنند.خسروی وفا یادآور شد: بدیهی است درصورتی که محکوم‌علیهم در طول مدت تعلیق مجازات، مرتکب یکی از جرایم مذکور در ماده 52 قانون مجازات اسلامی شوند و یا از انجام تکلیف موصوف خودداری کنند حسب مورد مطابق با مقررات موضوع ماده 50 و 52 قانون یادشده در مورد آن ها اتخاذ تصمیم قضایی خواهد شد.

 

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

khodaeem1

khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی
دسترسی سریع به انجمن ها