عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

جراح قلابی دستگیر شد

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

جراح قلابی دستگیر شد
دوشنبه 23 فروردین 1395  08:25 ق.ظ

جراح زیبایی قلابی که به بهانه عمل زیبایی از زنان کلاهبرداری می کرد سرانجام  دستگیر شد. به گزارش  میزان، پنجم اسفند زن جوانی با مراجعه به دادسرای ویژه جرایم پزشکی و طرح شکایتی عنوان کرد شخصی با معرفی خود به عنوان جراح زیبایی، به بهانه انجام عمل زیبایی، به گرفتن مبلغ 50 میلیون تومان از او اقدام کرده و پس از آن متواری شده است. با تشکیل پرونده شاکی پرونده پس از حضور در اداره سیزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت :  از طریق یکی از دوستان با شخصی که خود را جراح زیبایی معرفی می کرد ، آشنا شدم . این شخص با ادعای انجام جراحی تضمینی در خصوص زیبایی مرا راضی به انجام جراحی کرد و به این بهانه طی چند نوبت مبلغ 50 میلیون تومان از من گرفت. 
 
وی پس از دریافت پول مدعی شد که قصد انجام یک مسافرت خارج از کشور را دارد و به این بهانه زمان عمل جراحی را به تاخیر انداخت. در این مدت از او خبری نداشتم تا این که به واسطه مشاوره با تعدادی از دوستان و برخی پزشکان متخصص از عمل جراحی منصرف شدم. 
 
چندی بعد برای  بازپس گرفتن پول خود به محل زندگی این شخص در منطقه یوسف آباد که مطب او بود رفتم و درخواست بازپس گیری پول خود را کردم. آقای دکتر به نام معین چند روز از من مهلت خواست اما پس از گذشت این مدت زمان که دوباره  به منزل  او رفتم  متوجه شدم که  از آنجا به مکان دیگری رفته است.
 
 برای پیگیری موضوع به سازمان نظام پزشکی رفتم اما در آنجا به من اعلام شد که اصولا پزشکی با مشخصات دکتر «معین . ز»  در میان پزشکان سازمان نظام پزشکی وجود ندارد. همانجا بود که فهمیدم در دام دکتر قلابی افتاده‌ام.با آغاز تحقیقات ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که معین . ز ( 34 ساله ) از طریق شبکه های مجازی به ویژه «اینستاگرام» و «لاین» به قرار دادن تصویر خود (ملبس به لباس پزشکی ) و اعلام مشخصات خود تحت عنوان پزشک و جراح زیبایی اقدام می کند. 
 
همچنین مشخص شد متهم خودرو بی. ام. دبلیو خود را چند روز قبل به قیمت 800 میلیون تومان فروخته است.سرانجام متهم شانزدهم فروردین دستگیر و در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که به هیچ عنوان سابقه تحصیل در هیچ کدام از دانشگاه های کشور را نداشته و صرفا دارای مدرک تحصیلی دیپلم است.

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها