عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

قیمت بنزین امسال افزایش نمی‌یابد

قیمت بنزین امسال افزایش نمی‌یابد
دوشنبه 23 فروردین 1395  10:38 ق.ظ

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قیمت بنزین امسال افزایش نمی‌یابد، گفت: برجام تأثیر چندانی بر لایحه بودجه دولت نداشت.


به گزارش فرهنگ نیوز، جلسه شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین با حضور محمدرضا باهنر دبیرکل این تشکل و نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی و محمدرضا پورابراهیمی سخنگوی کمیسیون تلفیق در دفتر مرکزی این تشکل با موضوع بررسی لایحه بودجه سال ٩٥ و تغییرات آن در کمیسیون تلفیق بودجه برگزار شد.

پورابراهیمی سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه در این نشست اظهار داشت: لایحه بودجه ارائه‌شده شبیه سنوات گذشته است و تفاوت چندانی با سالهای قبل درخصوص ساختار درآمدها و مصارف نداشت و موضوع برجام تأثیر چندانی بر لایحه تقدیمی دولت نداشت.

وی افزود: علی‌رغم برخی برداشت‌ها که از تبصره یک صورت گرفته است، قیمت بنزین امسال افزایش نمی‌یابد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه یادآور شد: عدم تعرض به قوانین دیگر کشور، توزیع عادلانه بودجه، پرهیز از افزایش تعرفه‌ها در بودجه، اتخاذ روشهای مختلف تأمین مالی، کاهش سهم درآمدهای نفتی در بودجه، افزایش بودجه دفاعی کشور، جوایز صادراتی برای محصولات دانش‌بنیان و در مجموع توجه ویژه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری از جمله ویژگی‌های بررسی بودجه در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی بوده است.

victoryone

victoryone
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 3520
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها