عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

تغییر در 14 دقیقه، از مغضوب تا محبوب (عکس)

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21956
محل سکونت : مازندران

تغییر در 14 دقیقه، از مغضوب تا محبوب (عکس)
دوشنبه 23 فروردین 1395  12:07 ب.ظ

مدافع مغضوب تراکتورسازان که در بازی برابر ذوب آهن به عنوان یار جانشین به زمین آمد، تنها 14 دقیقه زمان می خواست تا خود را تبدیل به بازیکن محبوب این تیم کند.

به گزارش "ورزش سه"، پس از اتفاقات و حواشی به وجود آمده در هفته های اخیر، خالد شفیعی که به عنوان یکی از بازیکنان مورد اعتماد امیر قلعه نویی در ترکیب ثابت این تیم قرار می گرفت به یکباره به نیمکت منتقل شد و به همین دلیل یکی دو بازی این تیم را از دست داد تا اینکه در دقیقه 76 بازی تراکتور سازی در برابر ذوب آهن وی به بازی فراخوانده شد و احتمالا مهمترین ماموریت او نیز کمک به سایر بازیکنان در خفظ مساوی ارزشمند در فولادشهر بود اما این مدافع که در انجام وظایف دفاعی اش موفق بود 11 دقیقه پس از حضور در میدان به پیش تاخت و توانست روی ارسال بازیکنان این تیم گل پیروزی را به ثمر برساند.

خالد شفیعی یکی از دو بازیکن جانشین در بازی دیروز بود که توانست نتیجه بازی را تغییر دهد و احتمالا 14 دقیقه در بازی هفته بیست و پنجم لیگ پانزدهم را هرگز از یاد نخواهد برد.

 تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها